Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhat a feleségem újból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat a feleségem újból, vagy nyugodt lehetek?

Figyelt kérdés
A feleségem 30 év után megcsalt,a munkatársával.Erre én rájöttem,és be is vallotta.Semmi szín alatt nem akart válni,de a munkahelyét sem otthagyni.....

2019. nov. 26. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Rájöttél, mert bevallotta vagy bevallotta, mert rájöttél?

Ha nem vált munkhelyet, válj el. (Én mindenhogyan elválnék)

2019. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván ha meg akarja tenni, megteszi még egyszer. Mitől lehetnél nyugodt???

Ma csak ilyen ostoba kérdések lesznek?!

2019. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Márpedig ott vagy pasi vagy munkahely váltás kell hogy legyen.
2019. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Balek
2019. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

Kérdezd meg őt, hogy miért nem voltál elég neki és miben kellene megváltoznod. Egyszeri alkalom volt, vagy sorozatos? Te ismered őt, te tudod, hogy mennyire bízhatsz benne.

Ffi.

2019. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy lehetsz nyugodt.
2019. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
30 év után persze hogy megcsalt,senki nem kiváncsi ennyi ideig egy farokra.
2019. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodt lehetsz. Tobbszor nem fog kiderulni
2019. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Ott a pont az utolsonal.
2019. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Mindenki egyértelműen azt irta hogy nem lehetek teljesen nyugodt mert van rá esély hogy IGY újból megcsalhat.Bár azzal a válaszolóval nem értek egyet aki azt irta hogy ostoba a kérdés,ugyanis arról szólt hogy ugyan nagyobb e igy az esélye annak hogy újból elcsábul ha továbbra is egy munkahelyen dolgoznak. Azt mindenki tudja még én is hogy ha akarja újból megteszi ,akkor is ha máshová megy dolgozni ,tehát a válasz is elég ostoba volt. külön köszönet annak aki az irta hogy Balek,biztos magadból indultál ki :D a többi elég korrekt volt . köszi .
2019. nov. 27. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!