Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhat a feleségem újból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat a feleségem újból, vagy nyugodt lehetek?

Figyelt kérdés
A feleségem 30 év után megcsalt,a munkatársával.Erre én rájöttem,és be is vallotta.Semmi szín alatt nem akart válni,de a munkahelyét sem otthagyni.....

2019. nov. 26. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha ezren azt állítják, hogy nem lehetsz nyugodt, én akkor is azt mondom, hogy nem kell egy esetből (egy eset volt, vagy sorozatosan egy férfivel?) rögtön tragédiát, bolhából pedig elefántot csinálni. Te ismered a feleséged, tudnod kell, hogy megbízhatsz-e az ígéretében (ha egyáltalán megígérte, hogy nem lesz több eset).

Ffi.

2019. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ssaa ! eléggé snassz életünk volt már ,mindenki volt a maga világában , mind a ketten hibáztunk. ezt meg is beszéltük, Közöttük érzelmek is kialakultak, és nem egyszeri alkalom volt mint kiderült, a fickó még most is tárt karokkal várja.
2019. nov. 27. 11:04
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, vajon, miért nem akar a feleséged válni?

Ezek szerint egyikőtök sem különb a Deákné vásznánál...

Ha gondolod - beszéljétek meg újból. Ha nem megy - jön a válás.

2019. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meglátásom szerint, ha egy kapcsolat snassz, mindenki a maga világába él, magyarul ellaposodott, unalmas lett a kapcsolat, akkor annak igazából már semmi értelme nincs. Viszont azt is megértem, hogy 30 év után már másképp gondolkozik az ember, mint mondjuk egy 4-5 éves kapcsolatról. A feleséged több mint valószínű, hogy éppen ezért nem akar válni. Biztosat a bizonytalanért elég nagy butaság lenne ott hagyni. Megtette, hogy megcsalt, mert unalmas a kapcsolatotok, de nem akar válni, mert te egy biztos pont vagy a számára. Megcsalt, de nem hagytad el, pedig elkellene, mert ahogy írtad érzelmek alakultak ki közöttük és nem egy alkalom volt. Ahogy bebizonyosodik majd, hogy azzal a férfival biztosan együtt lehet, abba percbe elfog hagyni és válni fog. Ennek tudatában viszont nyugodt lehetsz.
2019. dec. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha egyszeri alkalom lett volna én nem dobnék el egy 30 éves házasságot emiatt. De mint írod többször is... hát, nagyon alaposan meg kell beszélnetek ezt. A kérdésedből látszik hogy nem bízol benne, a feleségedről meg az jön át hogy minden bűntudat nélkül csal téged, válni meg nyilván azért nem akar mert neki így kényelmes.

Pedig jobb még ennyi idő után is inkább külön folytatni mint egymás mellett szenvedni. Vagy ha nyitottak vagytok rá megbeszélhetitek, hogy akkor mostantól nyitott házasságban éltek, és amit neki szabad azt neked is.

2019. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Szinte biztos hogy megfogja tenni újra. Nem sokat jelenthet már neki a házasságotok ha arra nem hajlandó, hogy legalább egy munkahely váltással tegyen érte hogy lásd az erőfeszítéseit, hogy megbánta és szeretné helyrehozni a házasságotokat.

Ennek a házasságnak lőttek, vagy marad az amit már említettem.

2019. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az igazi kérdés az, hogy számodra elfogadható az, hogy a feleséged mással is nemi kapcsolatba kerül és érzelmileg kötődik máshoz is.
2019. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!