Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a feleségem szeretőt tart, úgy, hogy van egy másfél éves kisfiunk?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm a házunkból látott egy férfit kijőnni. Mikor rákérdeztem feleségemnél zavarba jött és tagadott először aztán beismerte hogy egy chat oldalon ismerkedett meg vele és otthon gyesen unalmában beszélgetett vele reggeltől estig mert a férfi ráért, mert nincs munkája, aztán chat szexeltek utána eljött hozzá és így alakult ki egy szeretői titkos kapcsolat.

Persze azt mondja engem szeret, engem akar én vagyok a gyerek apja stb. Nagyon vágyott szexuálisan egy másik férfira.

Nem tudom mit csináljak nyilván ha válunk, akkor a gyereket is viszi. Én meg láthatom kéthetente egyszer és fizetem a gyerektartást, nem tudom mit csináljak....


2019. okt. 1. 14:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Na f&sza....
2019. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Használd ki a szituban rejlő lehetőséget. Kefélj félre. Komolyan!


F, 39

2019. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Először is a legfontosabb, hogy szedj össze és ments el jó helyre minden elérhető bizonyítékot. Tüntesd fel őt a legrosszabb fényben amennyire csak tudod, aztán gyűjtsd be a sajnálkozó tekinteteket a családtól hogy a kedves nejed szétszakította a családot. Másodszor, legyél extra kedves..látványosan, főleg mások előtt.

Beszéljen mindenki róla, hogy mennyire szemét volt a nejed. Viszont te tényleg legyél makulátlan. Egy ideig ne tarts szeretőt, ne tudjanak semmibe belekötni.

Igen lehet hogy viszi a gyereket, de az is lehet hogy nem. Nem tudsz valahogy fogást találni rajta? Igénytelenség, káros életmód, amivel mondjuk árt a gyereknek. Arra is lehet alapozni, hogy milyen embereket visz fel a gyerek közelébe...a bíróságot meglehet, hogy érdekelni fogja.

Következő: ne hagyd magad a vagyonodból kiforgatni. A házasság alatt szerzett vagyon ugyan feles, a többit nyugodtan tartsd meg.

A gyereknek később nyugodtan meg lehet mondani, hogy anyuka félrekúrt, ezért kellett apunak anyunak elválni.

Jó munkát :)

2019. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 tiril ***** válasza:
83%
Olyan simán csinálják meg ezt az emberek manapság, nem is értem, másfél éves kisgyerekkel félrekacsingatni, mert viszket neki, aztán ahelyett hogy megbeszélné veled inkább valaki mást keres. Hová süllyedünk.
2019. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Amit tehetsz a méltóságod megőrzése!! Ezek után hajítsd ki nehogy megbocsáss akkor máskor is megteszi

Sajnos Enis csak saját bőrömön tanultam meg ezt!!!

Légy erős !!!

2019. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan van még ember, aki beveszi ezt az ősrégi dumát, hogy csak téged szeretlek, csak te kellesz, de azért mással is dugok?

Azért szeret téged, mert az alkalmi pasinak nincs megfelelő anyagi háttere. Nem járna jól vele.

Két út van.

1.Vele maradsz, és hagyod magad "szeretni" más kanok mellett neki.És a gyerek ebben a feszült légkörben nő fel.

2.Elválsz, a gyereked utána is a gyereked marad. Próbálj több láthatást kiharcolni magadnak.

2019. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A feleségeddel nem csak az a baj, hogy félrekúr (megaláz), hanem ezt otthon teszi nálad, ami elképesztő ostobaságra utal. Hogy a fenébe jut ilyesmi eszébe. Tulajodnképpen kényszerpályára tesz, mert ha nem dobod ki, akkor kiröhögnek a szomszédok, ha meg kidobod, elveszíted a gyereket. Szerintem meg kell vele egyezni valami nyílt kapcsolat félében, ha neked is van lehetőséged szeretőt tartani, csak attól tartok ez nálad nem így működik. Szóval ez nehéz kérdés.
2019. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Rockarc ***** válasza:
88%

Kerdezo. Nem, nem szeret teged. A korulmenyeket szereti, azt a biztonsagot, amit te nyujtasz neki. Ezert meg hajlando lemenni kutyaba is egy darabig. De mar keresi a kiutat, mert tudja, hogy ennek vege. Az idohuzasra fog jatszani.


Masodszor igy is fizeted a gyerektartast, me'g tobbet is. Tuti, hogy az egesz fizetesed elmegy, hogy fenntartsd a csaladod. Itt lakas, lakhatas lesz a kerdes. Nem biztos, hogy maradni fog a gyerekkel, ha nem birja fenntartani.


Harmadszor, a gyerek mindig a tied is marad. Ez a ket hetente lathatas is csak akkor van, ha nem kozos felugyelet lesz. Probalj megegyezni vele, o ba..ta el, szo szerint, lehet belatobb lesz, hogy ez neked nem fer bele.


43F

2019. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
42%

Ebben egy biztos, hogy téged nem szeret és hogy undorító, mennyire önző a feleséged. Válni kell, pont. A bíróságon meg kiharcolhatsz ezek fényében több láthatóságot, csak a bizonyítékokat tárold el.


Gratulálok ezúttal is a nőnek, hogy ilyen példásan szétcseszte a családot.

30n

2019. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehet vki annyira ostoba és takonygerincű, hogy a hitvesi ágyba viszi a szeretőjét, miközben a gyereke a másik szobában játszik?


És te tudnál ilyen nővel maradni?

2019. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!