Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a feleségem szeretőt tart, úgy, hogy van egy másfél éves kisfiunk?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm a házunkból látott egy férfit kijőnni. Mikor rákérdeztem feleségemnél zavarba jött és tagadott először aztán beismerte hogy egy chat oldalon ismerkedett meg vele és otthon gyesen unalmában beszélgetett vele reggeltől estig mert a férfi ráért, mert nincs munkája, aztán chat szexeltek utána eljött hozzá és így alakult ki egy szeretői titkos kapcsolat.

Persze azt mondja engem szeret, engem akar én vagyok a gyerek apja stb. Nagyon vágyott szexuálisan egy másik férfira.

Nem tudom mit csináljak nyilván ha válunk, akkor a gyereket is viszi. Én meg láthatom kéthetente egyszer és fizetem a gyerektartást, nem tudom mit csináljak....


2019. okt. 1. 14:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
Maradjunk annyiban, hogy az éjjelnappalos munka senkinek nem tesz jót. Az anyujkának is lehetnek problémái, amire persze nem a félrekúrás a megoldás, de az asszony értelmi képességeit elnézve nem vagyok rajta meglepődve, hogy az egyszerűbb megoldást választotta. Ez egy tipikus elhidegülős helyzet, ami kisegyerek esetében könnyebben be tud következni. Sajna ami megtörtént az megtörtént, kérdés, hogy van-e belőle közös kiút. A látszattal ellentétben lehet, hogy ez kellett a nőnek ahhoz hogy rájöjjön, hoyg baromságot csinált, de ehhez azt nagyon kéne látni, hogy így gondolja.
2019. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%

Fogadd el a helyzetet: a feleséged nyitott kifelé.

A helyetekben új alapokra helyezném a kapcsolatot, és nyitott kapcsolattá alakítanám. Te is tarthatsz szeretőt, otthon meg minden ugyanúgy működik tovább.

2019. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Apasági teszt első körben. Ha te vagy az apa, akkor pedig válásnál követeldd a felügyeleti jogot.


Aki másfél éves gyerek egészséges nevelése közben ilyen nem fér bele. Chatelés helyett mondjuk fejlesztő játékok kellenének a gyerekkel és persze háztartást vezetni. A gyerek normálisan fejlett egyáltalán?!

2019. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező! Én hasonló cipőben járok azzal a különbséggel hogy én vagyok az un. házból kijövő férfi. A hölgy akihez járok is ugyanazt mondta a férjnek amikor lebukott mint neked, hogy Őt szereti . Közben meg ugyanugy járok hozzá továbbra is mert szüksége van már rám is.Most hazugságban élnek a vagyon, a nincs kedvem mozdulni jó már ez igy, meg a közös adósság miatt, Ja meg hogy a gyerek ne szenvedjen.Szerintem a fickó lúzer mert nem vált el ,ráadásul észre sem veszi a legnagyobb örömöre hogy azóta is vagyok. Te ne legyél lúzer. jó tanács a másik oldalról
2019. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!