Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a feleségem szeretőt tart, úgy, hogy van egy másfél éves kisfiunk?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm a házunkból látott egy férfit kijőnni. Mikor rákérdeztem feleségemnél zavarba jött és tagadott először aztán beismerte hogy egy chat oldalon ismerkedett meg vele és otthon gyesen unalmában beszélgetett vele reggeltől estig mert a férfi ráért, mert nincs munkája, aztán chat szexeltek utána eljött hozzá és így alakult ki egy szeretői titkos kapcsolat.

Persze azt mondja engem szeret, engem akar én vagyok a gyerek apja stb. Nagyon vágyott szexuálisan egy másik férfira.

Nem tudom mit csináljak nyilván ha válunk, akkor a gyereket is viszi. Én meg láthatom kéthetente egyszer és fizetem a gyerektartást, nem tudom mit csináljak....


2019. okt. 1. 14:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

A bíróságot mondjuk a láthatás és gyerekelhelyezés szempontjából nem érdekli, hogy ki kivel dugott. Amit a nő csinált, az tényleg gusztustalan. De ha mondjuk neked ítélnék a 1,5 éves gyereket, akkor mit kezdenél vele? Otthon maradnál GYES-en, és megélnél 25 ezer Ft-ból?


Egyébként volt szex otthon?

2019. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26%

Azért én kíváncsi lennék a feleséged oldalára is, mert egy nő általában már csak akkor cselekszik ilyet ha otthon pl nincs szex, mindent neki kell csinálni a gyerekkel plussz a házi munkával, apuka hazaer és ő olyan fáradt h csak a tv kapcsolót tudja emlegetni...


Ha elhanyagoltad a feleséged akkor ne csodálkozz hogy megcsalt.. Persze nem szép dolog a megcsalas de előtte azért nézz magadba

2019. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Éjjel nappal kellett dolgoznom hogy az által elvárt egzisztenciát megteremtsem, valóban heti 2, 3 szex volt.
2019. okt. 1. 16:52
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
12-es,k.rvát nem mosdatunk.
2019. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Ha éjjel-nappal azért kellett dolgoznod, hogy az ő elvárásainak megfelelj, akkor kategóriádon felül választottál nőt, és a pénzzel próbáltad megtartani. A gyerekvállalás előtt nem vetted észre, hogy a pénzedért van veled? Akkor nem zavart, hogy nem dolgozik és neked kell eltartanod?
2019. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Rockarc ***** válasza:
100%

#12

Ez eleg sulyos kijelentes. Meg csodalkozni sem csodalkozhat? Ez egy alaptetel?


Ahhoz mit szolsz, amikor valaki lelovi a szeretot, a feleseget, a gyereket, majd onmagat is? Azon lehet csodalkozni, vagy sem? Vegulis barmit el lehet relativizalni annyira, hogy beleferjen.


Azert ne ez meg az elotte levo jelenet legyen mar a tarsadalmi norma. Komolyan mondom, van baj a fejekben, rendesen.


43F

2019. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
5%

12 és vagyok


Nyilván nem ez a társadalmi norma nem is erről van szó, hanem hogy minden 2 emberen múlik a megcsalas is, valószínűleg oka van hogy idáig jutott a feleség hogy megcsalja az embert. Csak úgye mindig könnyebb a másikra mutogatni

2019. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Talán asszonyka is elmehetett volna dolgozni a félrekefélés helyett, és akkor a pasinak nem kellett volna éjjel-nappal dolgozni.
2019. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

12# Nehogy már a megcsalt felet hibáztasd a megcsalás miatt. Bármi lehetett, unatkozott, nem volt már szerelmes, hiányzott valami. DE EZ NEM OK ARRA, HOGY EZT TEGYE! Válás is van a világon és tisztességes út, de ezt a csalók nem ismerik.

Persze most szereti a férjét, de amikor szeretőt tartott, akkor nem gondolkodott, ráadásul beengedte a családi házba? A kérdezőnek a pénze azért jó volt, most félti a helyzetét.

Sajnálom, hogy így jártál. Légy okos, ne menj a szíved után, mert az becsap. Most az eszedet használd és ne engedj a könyörgésnek, hazugságoknak, manipulálásoknak.

Egy ilyenen keresztül mentem, másképp, fájdalmas felismerés volt, hogy kivel is éltem együtt. De attól a naptól már csak az eszemre hallgattam, kicsit játszadoztam a kutyával, a gyümölcse beérett, pedig semmit sem tettem, csak használtam az eszemet.


N

2019. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Rockarc ***** válasza:
85%

#17

Te tudod mi az az ok okozat osszefugges? Akkora fogalomzavarban vagy, hogy csak na. Az ok az gerintelenseg es onzoseg. Azert, mert ha ezek az "okok" nincsenek, akkor nincs okozat sem, esetukben a megcsalas. Ha csunyat mondott, vagy saros cipovel bement a nappaliba, akkor az is ok a megcsalasra? Legfeljebb nalad. Nincs semmilyen mas ok a megcsalo fel erkocstelensegen kivul.


Amirol te beszelsz, azt ugy hivjak, hivatkozasi alap, indok, kifogas, utolagos magyarazat. Ezek mind baromi szubjektiv dolgok es kb azok hasznaljak ezeket ilyen terminologiai ertelemben, akikben a fenti "okok" problemasak. Masoknak, amit megneveztel "oknek" egyaltalan nem szamitanak annak.


43F

2019. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!