Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő a korábbi párját 2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a korábbi párját 2x is megcsalta akkor a mostanit is megcsalhatja majd?

Figyelt kérdés

Vajon ha ennyire nem volt hűséges korábban az exéhez,akkor a mostani párját is megcsalja majd idővel vagy lehet hogy hozzá viszont már hűséges lesz?


Vagy aki korábban megcsalta az exét az bármikor félreléphet a jelenlegi párja mellett is?


2020. ápr. 28. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Saját példámból mondom hogy egyáltalán nem biztos.

Előző párkapcsolataimban szerepet játszott a megcsalás, egyik sem tartott 1 évnél tovább. Aztán megtaláltam mostani párom, már 4 éve együtt vagyunk és sosem csaltam meg ezidő alatt.

N

2020. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

EZ igazából attól függ, hogy miért csalta meg a volt párját. Ha mindent megkapott tőle, és mégis akkor ugyanazt fogja folytatni a többivel is. Én amikor megcsaltam a párom az azért volt mert nem volt jó vele a szex, és már nem bírtam, meg kellett kapnom mástól. Ha megadta volna a szükségleteim akkor nemlett volna megcsalás se. Nem mindegy a kettő

21/L

2020. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

> Ha megadta volna a szükségleteim akkor nemlett volna megcsalás se.

Vagy mondjuk 1) megpróbálhattad volna megbeszélni, 2) szakíthattál volna vele. Tudod, mint minden normális emberi lény.

2020. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Alessandro10 ***** válasza:
68%

#2 - es! Nem tudom beszéltél-e neki az igényeidről, mert ha csak elvártad volna tőle, hogy kitalálja mire vágysz, úgy indokolatlanul csaltad meg. Ez nekem olcsó kifogásnak tűnik. Ha megbeszéltétek és nem tudott úgy sem teljesíteni az más kérdés.

A kérdezőnek :

Nem jellemző, hogy ha valakit megcsalt, akkor a következőt is meg fogja. Ez az kapcsolattól is függ. Szerintem.

2020. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Magamból ki indulva. Ezert nm akarok komoly kapcsolatot. Egyenlőre
2020. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan párkapcsolat volt,ahol az exe megadott neki mindent amit tudott,nem bántotta,szex is volt,de mégis megcsalta
2020. ápr. 28. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha valakinek az a probléma megoldó képlete, hogy megcsal, akkor probléma esetében ismét meg fogja tenni.



És ez teljesen független attól, hogy vele jól bántak, vagy rosszul, hogy mindent megkapott e.

2020. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Függ a kapcsolattól is, de intő jel. A megcsalás annak a jele, hogy xar a kapcsolat, mégsem tudják megbeszélni, nem szakítanak, helyette összefekszik mással. A következő kapcsolatában is, ha probléma lép fel, de nem tudják megbeszélni és ez elhúzódik, akkor előbb utóbb úgyis megint félre fog lépni, mert ebben látja a megoldást. Azért 25 év felett nem azért csalja meg az ember a másikat, mert kíváncsiságból ki akarja próbálni mással a buli hevében.
2020. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7. Pontosan így gondolom. Ha egyszer megcsalt valakit,akkor másodjára is megteszi,és harmadjára is,független attól,hogy ugyanazzal az emberrel van e még vagy már mással. Mert problémák mindig lesznek,és ha megbeszélés helyett inkább szó nélkül félrekúr,az kb annyit jelent,hogy gyáva szembenézni a dolgokkal és gerinctelen is. Ott már jellem baj van. A gyávaság is megmarad,problémanegoldás helyett,tehát igen. Valószínű idővel a másik párját is megfogja csalni.
2020. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak szerelemből jöhet össze két ember. Mondjuk van egy nő, már régóta egyedül. Már nagyon unja, hogy nem jön érte a herceg fehér lovon. Így ad átlag "Attilának" egy esélyt.Járnak. Aztán megcsalja. Szétmennek. Megjön a "herceg" hölgyünknek. Mindent rózsaszín köd borít. Ilyen szerelmes még életében nem volt. Sosem csalja meg ezt a pasit. Tovább megyek, ha a férfi lép félre simán el fogja nézni neki. Ez csak gyk-s hülyeség, hogy aki egyszer csalt az máskor is fog. NEM így van!
2020. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!