Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek kellene hinnem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kellene hinnem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy levelet, amiben az állt, hogy a barátom megcsal. Beszélgetések is voltak kinyomtatva. Tudni kell, hogy korábban már kaptam egyszer egy másik nőtől ilyen jellegű üzenetet, de akkor a páromnak hittem. Akitől jött a levél, neki a barátnője figyelmeztetett pár hónapja, szintén bizonyítékokkal, akkor is a barátomnak hittem. De most maga az állítólagos nő jelentkezett. Nagyon el vagyok keseredve, szerintetek kinek hihetek és mit kellene csinálnom?
2020. jún. 9. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nagyon sziven utne engem, sztem mond a baratodnak h mutassa meg a telefonjat, kerdezd meg rola es a reakciojabol talan eszreveszed ha kamuzik
2020. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem ugyanaz a nő az illető, csak egyszer barátnő által jelzett utána meg ,mivel nem ért célt személyesen.Hát..Kérdés mi van a beszélgetésekben.Ha ott egyértelműsíthető hogy volt tényleg megcsalt,akkor rajtd múlik mit döntesz..
2020. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

A barátod hogy magyarázta ki az előző esetet?


Kapcsolatba tudsz lépni valahogy azzal a nővel?

2020. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem csal meg. Akkor se, ha épp egy másik puncsiban cuppog a farka a szemed láttára.

Nyugodtan vàrd ki, amíg nem csak megcsal, de le is cserél másra.

2020. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Azért tettem fel ezt a két kérdést, mert úgyis addig fogsz hinni a barátodnak, amíg megcáfolhatatlan bizonyítékot nem tolnak az arcodba.

Neki van oka hazudni, egy (vagy két) másik nőnek nem tudom, mi oka lenne pont egy ilyen megcsalós sztorit kitalálni, és azzal fúrni a kapcsolatotokat.


A barátod azt mondja, hamisított, vagy manipulált, összeollózott beszélgetéseket kaptál, és te hiszel neki, mert hinni akarsz. Vagy azt mondja, hogy amit ott írt, azt nem úgy gondolta, és te hiszel neki, mert hinni akarsz.


Mit akarsz jobban? Hinni neki, vagy biztosan tudni az igazat?


Valószínűleg megcsal, mert a másik lehetőség egyszerűen nem életszerű. Menj, és kérd a bizonyítékot. A szembesítés felesleges, tagadni fog. Mi mást várnál tőle? Mindenki tagad.

2020. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első adandó alkalommal,ahogy bizonyíték van rá, nekem már nem kell magyarázat.


Mindig kimagyarázzák, te meg hinni akarsz neki.


Elmondom neked, hogy a barátod fűvel fával megcsalt már.


Ez 100 %

2020. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#2 mindkét üzenet valós profilról érkezett láttam képeket a lányokról, és a barátnőnek pasija van
2020. jún. 10. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Bennem azonnal összeomlana a bizalom a barátom felé (már az első esetben) és biztos, hogy kinyomoztam volna az igazságot, nem hiszek el mindent a pasimnak, amit mond nekem! Szerintem a leírtak alapján 100%, hogy megcsal téged, és kb. röhög rajtad, hogy még mindig elhiszed neki a mentegetőzéseit. Nagyon sürgősen dobd ki!
2020. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!