Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátomat megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomat megcsalja a felesége. Szólnom kellene?

Figyelt kérdés

Mindig azt vallottam, hogy nem etikus ilyen módon beleszólni mások életébe.


Nekik már jó ideje problémás a kapcsolatuk, sokat veszekedtek, kezdetben a szerelmük tartotta együtt őket, utána pedig a gyerekük.

Barátom gyakran panaszkodik, hogy nem mennek rendben a dolgok, alig van szex, stb. Viszont ő még szerelmes.


Tegnap láttam a feleségét egy másik fickóval, félreérthetetlen szituban.. a nő nem vett észre.


Nem igazán tudom mit kellene tennem.


2018. jan. 26. 22:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert te leszel a csúnya.
2018. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha barátomrol lenne szó, én elmondanam neki, gondold el, kiderul, és rajongók, hogy te tudtál róla, hogy hülyének nézik a háta mögött. Nekem nem lennél a barátom többé.
2018. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Rajongók helyett rajon bocs.
2018. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Pedig elég egyszerű. A barátság sokkal fontosabb kapocs,mint a barátod felesége és a közötted lévő kapcsolat. Emberileg is,meg minden téren. A barátod hálás lesz,ha ismerteted vele a VALÓS helyzetet,ahelyett,hogy elhallgatnád és még ki tudja meddig álomvilágban élne.
2018. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Tégy úgy tesóm, ahogy szeretnéd, hogy a haverod járjon el fordított esetbe. Mondá Lakatos Márió Periklész.
2018. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Neki vagy a barátja, nem a nőjének. Én elmondanám, fordított esetben pedig elvárnám a legjobb barátomtól, hogy elmondja, ha tud valamit.
2018. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Dilemma című filmet,pont erről szól.A barátodat is elveszítheted,ha pár hónap múlva kiderül,hogy te tudtál az ő feleségének a félrelépéséről,amit akkor már ő is fog tudni hidd el.

Sajnos a mai világban előbb kipróbálnak egy új pasit és csak utána fogja bejelenti a férjnek,hogy el akar válni,de természetesen a megcsalást le fogja tagadni a nő.

Én elvárnám a barátomtól az igazságot.

2018. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Igen, én is szeretném neki elmondani.


Viszont azt nem tudom, hogy történne-e valami ezek után.. A múltban már finoman célozgattam neki arra, hogy ha nem működik a kapcsolata akkor ki kellene belőle lépni, mert idővel csak megcsömörlik majd benne. De őt vakká tette a szerelem.. nem is értem.

Kételkedem benne, hogy elhinné-e amit mondok. Ettől függetlenül magam is úgy gondolom, hogy el kellene mondanom neki.

2018. jan. 26. 22:42
 9/27 anonim ***** válasza:
24%

Ha lenne prezentálja tó bizonyítékom, akkor mondanám el. Mondtad, hogy szerelmes. Egy szerelmesnek meg ne fikázni a szerelme párját, mert te húzod a rövidebbet. Ha esetleg a csaj is jó ismerősöm volt eddig, akkor őt szembesíteném a bizonyítékokkal és ultimátumot hagynék neki, hogy vagy megszakítás ezeket és partner lesz, vagy borítom a bilit.

31/f

2018. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

Prezentálható *

31/f

2018. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!