Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátomat megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomat megcsalja a felesége. Szólnom kellene?

Figyelt kérdés

Mindig azt vallottam, hogy nem etikus ilyen módon beleszólni mások életébe.


Nekik már jó ideje problémás a kapcsolatuk, sokat veszekedtek, kezdetben a szerelmük tartotta együtt őket, utána pedig a gyerekük.

Barátom gyakran panaszkodik, hogy nem mennek rendben a dolgok, alig van szex, stb. Viszont ő még szerelmes.


Tegnap láttam a feleségét egy másik fickóval, félreérthetetlen szituban.. a nő nem vett észre.


Nem igazán tudom mit kellene tennem.


2018. jan. 26. 22:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék,ha a barátnőm felhomályosítana ebben az esetben arról,hogy csal a párom.Nem esne jól,de hálás lennék neki.
2018. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nem akarok fenyegetőzni és semmi ilyesmi.. az távol áll tőlem.

Korábban jóban voltunk a csajjal, több volt a közös program, és így elvoltunk, aztán idővel volt néhány érdekes beszólása, amit nem igazán tudtam hová tenni, de összességében semmi komoly.

2018. jan. 26. 23:08
 13/27 anonim ***** válasza:
39%
Mondd el neki persze, de ezt szerintem ő is sejti. A gyereket is próbalja megszerezni a nőtől ha lehetősége van rá, mert a jövőben tuti zsarolni fogja vele.
2018. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Hogy merült fel a kérdés? Barát akarsz lenni, vagy áruló? Így könnyebb a választás. Mert ha nem mondod el neki, akkor az olyan, mintha elárulnád a háta mögött. Az én szememben, minimum a ribizli bűntársa lennél. De remélem már elmondtad, mire ezt írom.
2018. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14%
Két ember kapcsolatra egymásra tartozik úgyis egyszer minden titokra fény derűl .. maradj csendben :)
2018. jan. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mondanám el,te is foglalkozhatnál inkább a saját nemi életeddel.
2018. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám.

Igen, lehet utálni fog érte,vagy azt vágja a fejedhez, hogy csak kitalálod, nem hiszi el.

De hazamegy majd, átgondolja és úgyis tudni fogja, legbelül, hogy igazad van és csak jót akartál.

Hosszú távon nem te leszel akire haragszik.

Szóval szerintem mondd el.

Ha nem mondod el, de kiderül később,hogy tudtál róla,az lehet megbocsáthatatlan lesz már neki.

Gondolj csak bele.Te akarnál úgy élni,hogy a párod folyamatosan más kezelgeti? Akarnál úgy hozzábújni, megpuszilni vagy akármit csinálni vele,hogy a hátad mögött mással van?

Szerintem az ilyet mindenki akarná tudni, aztán majd ő eldönti,hogy mi legyen.

Én tuti elmondanám.

2018. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Mi volt az a félreérthetetlen szitu? És bizonyíték van rá? Csak azért kérdezem, mert ha szereti és a nő tagad és van jó magyarázata, akkor csak annyit értél el, hogy haragudni fog rád a barát is. Mielőtt beleszólsz mások életébe, főleg ott ahol gyerek is van, gondold meg alaposan, hogy biztos-e amit láttál és kész vagy-e arra, hogy ha úgy alakul, a barátodat is elveszíted.
2018. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%

Jól látom, hogy az itteni nők, nagyon félnek az igaz barátoktól? Vajon miért? Jó tudni, hogy nem akarják megtudni, hogy a pasijuk más nővel is van. De így meg nem értem a fene nagy felháborodásukat, lincshangulatukat, amikor egy férfi lép félre...

Most akkor mi van?

2018. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyértelmű,hogy elmondanàm a legjobb barátomnak, hisz ettől vagyok neki én a "legjobb" barát..mindenben együtt,jóban rosszban. 26n
2018. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!