Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Már több éve csal mit tegyek???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több éve csal mit tegyek???

Figyelt kérdés

Nos az egész három éve kezdődött mikor megszületett a kislanyunk,eltávolotunk egymástól,akkor ő fűvel fával megcsalt de mivel volt már egy akkor 3 éves fiam és az újszülött kislányom nem akartam balhét vagy elmenni.eltelt így egy év akkor kicsit jobban összemelegetünk vagyis hát úgy éreztem hogy rendben van az életem. Igen csak amikor nyáron belenéztem a telefonjában ugyanúgy láttam hogy az egyik nöjevel ugyanúgy tartja a kapcsolatot és gyerekük is van,szbal tejesen összetört elköltözt több mint egy hónapig otthon voltam anyumnal.adig addig járt még beadtam derekam és újra megpróbáltunk.1 hónap max ami jó volt.utana ugyan úgy fojtata csavargas dugi telefon.

Így élünk a mai napig is neki ott a másik családja nekem pedig a gyerekeim.tegnap este megint megralaltam a másik telefonját. persze tagad .hát mit ne mondjak jó helyben hagyott,mert kimertem nyitni a szám és falhoz alitottam hogy vagy a másik család vagy mi.

Mit tegyek kérlek segítsetek 24 nö vagK


2020. jún. 9. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ennek így semmi értelme. Felesleges tovább bajlódni vele.
2020. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szóval már vagy 3x lebukott de te mindig megbocsájtottál és továbbra is csal? Hú ez nehéz kérdés, vajon mit lehet tenni egy örökös hazudozó csalóval? Talán kidobni végre a p*cs*ba?? Tényleg, ez egy jó megoldásnak tűnik.
2020. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%

Ilyenkor amúgy bármit is írnék, írhatnék, nekiállni prolizni, ostobázni, kár lenne, de kb annyira kár, mint a magadfajtának tanácsot adni. Kb mint vaknak magyarázni milyen szín a narancs. Sosem lesz normális életetek, mert ti sem vagytok azok. 24 évesen 2 gyerekkel már így élni, gyalázat, mindentől eltekintve, hogy ő ment félre. Nem hiszem, hogy előtte annyira mintapolgár lett volna.

Szegény gyerekek...csak remélni tudom, hogy legalább az egyik nem rátok fog ütni, és kitört az ilyen türhő életmódból és felfogásból. És igen, direkt a többes szám.

2020. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

24 évesen el sem tudom képzelni, hogy

1. Gyereket csináltassak magamnak egy ilyen alakkal (azért már gondolom teherbe esés előtt is sejtetted hogy nem egy aranyember)

2. Együtt maradjak egy ilyen barommal, aki csak megaláz.

2020. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Hagyd ott!

Ez már nem az a megcsalás, h részegen egy buliban össze akadsz egy csajjal. Ez tudatos! A pasid kb csak tenyész kancát lát benned. Akivel akkor lehet összefeküdni amikor a másik nem ér rá, és mivel tudja hogy úgy is megbocsájtasz, így nem fog megváltozni.

A kislányotok lassan bölcsis. A kisfiad meg ovis ha jól számolom. Költözz el! Keress munkát és új párt. Fiatal vagy, találsz is. Ne azt nézd h biztos megváltozik mert NEM FOG! Azt nézd, hogy a gyerekeidnek melyik okoz kisebb lelki törést! Az h anya-apa állandóan ordítozik a megcsalás miatt. Vagy az h anya dolgozik meg velünk van nyugalomban. EZ az ide oda citálás se tesz a gyerekeidnek jót.

29 F

2020. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Szüljél még egy gyereket.....
2020. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Aki egyszer megcsal, többször is fog. Fogadd el, hogy ilyen ember, vagy váljál el és keressél egy normálistat.


F

2020. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogy mit csinálj?! Hát dobd ki bazz komolyan nem értem ez miért kérdés egyáltalán
2020. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
már rég ki kellett volna dobnod
2020. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadik gyerek sok nőnek ilyenkor a megoldas
2020. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!