Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja ezt egy "férfi"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy "férfi"?

Figyelt kérdés

6 évet voltam együtt az exemmel. Már egy hónapja nem vagyunk együtt, viszont még mindig felfordul a gyomrom attól amit velem tett, és keresem a válaszokat.


Utólag kiderült h kb fél éve volt egy másik nője, velem párhuzamosan. De olyan szinten , hogy már kb barátnőnek is nevetheznénk, nem csupán szeretői viszony. Volt hogy vasárnapi ebédekre volt hivatalos a lányhoz, csomó időt töltöttek együtt. A mi kapcsolatunk közben persze egy sz*r volt, de sosem szakított volna velem. Mindig azt mondta h ő már megszokta h én sokat hisztizek, majd úgyis lenyugszom, ő már beletörődött h így fogja leélni az életét... Amikor már nagyon szarul éreztem magam mellette, csak akkor dobtam ki, ez a "szerető/barátnő" számomra utólag derült márcsak ki, gondolom most örül és él mint hal a vízben.

Valahogy nem tudom megemészteni, hogy átb*szott a palánkon kb minden egyes nap, amikor a közös életet, jövőt tervezte velem, közben meg párhuzamosan egy másik kapcsolata is volt. Pláne hogy ezerszer rezgett már a léc h vége, csak annyit kellett vna mondania h hagyjuk egymást, de ezt sosem tette.. Mi jár egy ilyen ember fejében? Már pszichologuson gondolkozom, de egyszerűen felháborít a tudat is h ide kerültem... ő boldog a másik nővel .. én meg járhatok orvoshoz mert kicsinált teljesen.Borzalmasan érzem magam...


2020. jún. 6. 19:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
persze, csak nem ártott volna közölnie
2020. jún. 6. 20:05
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg nem tűnt fel, hogy van melletted egy másik kapcsolata?
2020. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Most őszintén, mit vársz el attól, hogy ezen rágódsz? Mi a célod vele? Csak magadat idegesíted. Egy kósza gondolatot sem érdemelne meg ez a gyökér az agyadban. Keress egy normális fiút.
2020. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
A másik még nem volt annyira fix, hogy dobjon, vacillált, hogy ki éri meg jobban, nem esik-e két szék között a pad alá. Meg cirógatta az önbizalmát, hogy két vasat tart a tűzben. Másrészt sokszor csak gyávák, azaz "nem akarnak fájdalmat okozni", mert ugye neki is "jár a boldogság", neked meg "nem fáj, amiről nem tudsz" - szóval simán megmagyarázta szerintem, hogy még ő a jófej. És sosem fogja megérteni, neked mi bajod van ezzel.
2020. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha ennyire bánt téged ez az eset, és te is gondolkodsz rajta, szerintem érdemes lenne megbeszélni egy pszichológussal. A megcsalás nagyon durva lelki trauma, és egy szakember sokkal jobban segíthet feldolgozni, mint pár gyakoris hozzászólás. Egyébként sajnálom!
2020. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy előbb-utóbb másikat is meg fogja csalni. Vagy mert alapból ilyen féreg, vagy mert ott is előjönnek idővel majd problémák.


Egy ilyen miatt ne szomorkodj, hidd el tudom miről beszélek. Egy gyáva piti alak.

2020. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszi a vaszokat , kozben fent van tinderen is az uj kis baratnoje mellett :/ (tudom mert elkeseredesemben letoltottem nemreg) Uh, valoszinu vele sem fog eppen egyenesen viselkedni
2020. jún. 7. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!