Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja ezt egy "férfi"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy "férfi"?

Figyelt kérdés

6 évet voltam együtt az exemmel. Már egy hónapja nem vagyunk együtt, viszont még mindig felfordul a gyomrom attól amit velem tett, és keresem a válaszokat.


Utólag kiderült h kb fél éve volt egy másik nője, velem párhuzamosan. De olyan szinten , hogy már kb barátnőnek is nevetheznénk, nem csupán szeretői viszony. Volt hogy vasárnapi ebédekre volt hivatalos a lányhoz, csomó időt töltöttek együtt. A mi kapcsolatunk közben persze egy sz*r volt, de sosem szakított volna velem. Mindig azt mondta h ő már megszokta h én sokat hisztizek, majd úgyis lenyugszom, ő már beletörődött h így fogja leélni az életét... Amikor már nagyon szarul éreztem magam mellette, csak akkor dobtam ki, ez a "szerető/barátnő" számomra utólag derült márcsak ki, gondolom most örül és él mint hal a vízben.

Valahogy nem tudom megemészteni, hogy átb*szott a palánkon kb minden egyes nap, amikor a közös életet, jövőt tervezte velem, közben meg párhuzamosan egy másik kapcsolata is volt. Pláne hogy ezerszer rezgett már a léc h vége, csak annyit kellett vna mondania h hagyjuk egymást, de ezt sosem tette.. Mi jár egy ilyen ember fejében? Már pszichologuson gondolkozom, de egyszerűen felháborít a tudat is h ide kerültem... ő boldog a másik nővel .. én meg járhatok orvoshoz mert kicsinált teljesen.Borzalmasan érzem magam...


2020. jún. 6. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
szard már le, lépj tovább és keress mást
2020. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem kérdezted meg tőle, miért nem szakított? Erre a kérdésre ő tudná a leghitelesebb választ adni. Még most is megteheted.
2020. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi, erre még nem gondoltam h leszarjam...
2020. jún. 6. 19:20
 4/17 A kérdező kommentje:
2, megkérdeztem nem egyszer. Azt mondta h nem tudja kimondani h vége legyen.. h nem tud elengedni, vagy vmi ilyen fszsággal jött
2020. jún. 6. 19:21
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Hiába gondoltál rá, mégsem tetted azt :D

Még mindig azon rágódsz, hogy kúrt félre.

Mégis milyen más opciót látsz? Beleőrülsz? Visszamész, hátha megint jó leszel másodiknak, harmadiknak?

2020. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3, nem segítesz, uh légyszi ne erőltesd itt a kommentelést
2020. jún. 6. 19:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

És a másikat is átb.ta a palánkon.

Mindkettőtöket.


Ez egy szemét.

Ennyi.

Örülj, hogy megszabadultál tőle.

Nem benned a hiba.


A "hiszti" meg nyilván jogos lehetett.

2020. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Egy kapcsolat kezdetéről és a végéről a nő dönt.

Sokáig tartott, de végül te is meghoztad a döntést.

2020. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8, nő dönt? miért szerinted amikor összejött mással a hátam mögött akkor ha lett volna gerince nem kellett volna döntenie?
2020. jún. 6. 20:00
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Ő döntött, több időt töltött más nővel, már szinte a barátnője volt.

Te meg otthon ültél és vártad a csodát.

2020. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!