Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Iszonyat féltékeny vagyok rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyat féltékeny vagyok rá, pedig elvileg nincs okom. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel majdnem 10 éve ismerjük egymást. Kiseb-nagyobb szakítások voltak, most fél éve együtt vagyunk és minden stimmel. Viszont az egyik legjobb haveromra,akit gyerekkorom óta ismerek,rohadt féltékeny vagyok. Volt idő,mikor több időt töltöttek együtt,de soha nem volt különösebb okom. Ha csak meglátom őket egymás mellett,már kiborít. Nem teszem teszem mostmár a szóvá,régen sok veszekedés volt emiatt.

A haverommal amúgy teljesen jól elvagyok,csak ha ott vannak mindketten,azt viselem nehezen.

Tényleg nem hiszem,hogy valaha is volt köztük valami,mégis ez van és nem tudom miért



2016. máj. 5. 19:23
 1/9 A kérdező kommentje:
25 vagyok,ő 23
2016. máj. 5. 19:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység leggyakoribb oka az önbizalomhiány. Ezt kell elintézned magadban.
2016. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"A féltékenység az esetek 99%-ban arról szól, aki érzi, és nem arról, aki iránt érzik."

Szabó Péter


A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.


Nézd meg ez a videót, remélem tanulságos lesz számodra:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Kérdezd meg magadtól, miért vagyok féltékeny a másikra, miközben nincs rá okom. Gondolkozz el ezen, és ne akard a saját h..lyeségeiddel tönkre tenni a kapcsolatotokat!

2016. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ehhez tenyleg semmi köze annak a két embernek. Azt kell helyre tenned hogy vagy olyan jó, mint az a srác. A kisebbségi érzésed nem az ő hibája.
2016. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fura ez az önbizalom dolog,mert sokszor megkapom,hogy túl nagy az önbizalmam. Semmi ellenszenv nincs bennem a gyerek iránt,együtt is dolgozunk, beosztásban ráadásul fölötte. Olyan mintha a testvérem lenne. A barátnőmben is bízok. Elég sok mindenen mentünk keresztül együtt
2016. máj. 6. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem potenciális veszélynek érzed a srácot és sem benne, sem a baratnődben nem bízol meg. Lehet azért nem bìzol, mert volt hasonló tapasztalatod vagy csak nagyon szerelmes vagy, bármi is az ok nagyon nehéz lesz tùllépni az érzésen. Szerintem az segítene, ha felerôsítenéd a barátnőd érzelmeit irántad. Hódítsd meg ùjra, vedd le megint a lábáról mint amikor összejöttetek, tedd különlegessé az együttléteket. Ha sikerül, akkor biztos több időt akar majd veled tölteni.
2016. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanigy voltam!! Pont igy!! Ki is derult, hogy egy evig hogy is mondjam...szorakoztak, kikezdtek egymassal a hatam mogott, mind a ketto atvert! Ennyit a legjobb baratsagrol...undorito mocskok.
2016. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja es 1000%ig biztis voltam benne hogy nincs semmi koztuk de ez a feltekenyseg erzet mindig ott volt, hat nem hiaba!! Toltottek sok idot egyutt amikor en nem voltam ott, ez lett az eredmeny!
2016. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hasonlóképp érzek.
2016. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!