Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, kezdek féltékeny lenni a barátom táncpartnerére?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején egyáltalán nem voltam féltékeny, de mostanában úgy érzem, hogy kezdek az lenni, pedig tudom, hogy a barátom engem szeret, a lánynak is van barátja, és nem tudna férfiként tekinteni a barátomra, mert "olyan, mintha az öccse lenne".


Társastáncot táncolnak, és ugye ott sok az összesimulás, formációs táncokban az lábát felrakja a csípőjére, hátradől, elég "erotikus" pózok is vannak a táncukban. Én is táncolok, de én csak lány formációban (amiben a lány is benne van), ők pedig párosban.


Lehet azért is féltékeny vagyok, mert egyre jobban szeretnék én táncolni a barátommal? Néha pedig úgy látom, hogy vele sokkal jobban összeillene, mert nagyon jól mutatnak együtt, és ilyenkor elönt a féltékenység.

Tánc órákon pedig keveset foglalkozik velem, mert igazából csak olyankor tud beszélgetni a párjával, de néha egyedül vagyok hagyva, miközben ő vele beszélget.

Van, hogy gyakorláskor más fiúk "párt cserélnek", és táncolnak az olyan lányokkal is, akiknek nincs párja, de ő mindig csak vele táncol, velem maximum itthon.


2016. márc. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned. Mondd el ezt neki.
2016. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt tudja, hogy nagyon szeretnék vele táncolni, de vele már összeszokott, és én még nem is vagyok azon a szinten. Egyszer mondtam azt is, hogy sokkal jobban mutat vele, mint velem, de megmondta, hogy engem szeret, és nem őt.

És már azt is mondtam, hogy zavar, ha egyedül hagy órán, és helyette csak vele beszélget. Azóta nem is hagy egyedül (általában).


Viszont nem szeretném, hogy rosszul érezze magát emiatt. Biztos nem hagyná miatta abba vele a táncot, maximum egyszer elkotyogná magát, és akkor a lány megutálna. Régen "megígérte" neki, amikor még nem is ismertük egymást a barátommal, hogyha olyan barátnője lesz, aki féltékeny rá, azt elkergeti mellőle. De már rossz nézni, ahogy összesimulnak és hasonlók...

2016. márc. 3. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
hát sajnos ezt valahogy le kell győznöd magadban.
2016. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem lennétek együtt? Akkor kivel beszélgetnél táncórán?

Régebben ilyen voltam én is. Nem voltak barátaim és ezáltal nagyon nagy függésbe kerültem a barátom iránt. Nyiss a többiek felé, nem jó ha csak egy ember marad körülötted.

Szerintem a tánc az tánc. A szerelem meg szerelem. Én mondjuk sosem voltam szerelmes a táncpartnereimbe, de volt táncos barátom, igaz másik klubban táncolt. De sosem voltam féltékeny.

Én azt sem javaslom, hogy a barátoddal táncolj, inkább keress te is táncpartnert. Mert egyrészt a táncpartnerség nagyon sok konfliktust szül, és tönkreteheti a kapcsolatot, másik, ha a kapcsolat megy tönkre, te meg ottmaradsz táncpartner nélkül. Amúgy tudom hogy nem könnyű találni, mert nekem sincs.

2016. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szép lassan kezdek beleszokni a csapatba, de eddig nem ismertem igazán őket, és nem járok olyan régóta. Két barátom jár oda, de ők se mindig vannak bent, és általában, amikor pihenni lenne idő, ők gyakorolnak, vagy egymással foglalkoznak (együtt járnak, és nem akarok túl sokszor befurakodni közéjük).

Egyre többet beszélgetek a többiekkel, barátkozok velük, de még külön odamenni, és feldobni egy témát nem merek, maximum becsatlakozok, ha van hozzáfűznivalóm.

A táncosokon kívül pedig sok barátom van.


És igen, sajnos nehéz lenne... és nem is igazán szeretnék mással táncolni. Egyedül élvezem, meg a barátommal is, de amikor már más fiúhoz vagyok beállítva, akkor sokkal kevésbé.

2016. márc. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!