Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki a fontosabb végülis? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fontosabb végülis? A szerető vagy a partner?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom, megbeszéltük, megbocsájtottam neki. Elmondtam neki, hogy mennyire fájt ez nekem, mennyire megbántott, szomorúvá tett. Ám nem hatott rá semmit, újra megtette a nővel, nem is egyszer. Hazudott a szabadnapjáról, hogy a nővel lehessen.

Ha úgy nézem a szerető fontosabb mint én? Végülis őt választotta helyettem, ha lesarkìtjuk? Helyettem, aki törődött vele, gondoskodott róla, szerette, támogatta... A nő pedig anno 100x lepattintotta, olvastam az üzeneteket. Persze anno elmondta nekem, hogy semmit nem jelent neki a nő, házas is, kis gyereke van, teljesen más világ, ráadásul tudta a nő, hogy vagyok (amúgy kollegák). Most pedig úgy érzem, hogy mégis a nő nyert,egy olyan versenyben, amiben ő nem is indult. Hiszen én egyedül lettem, elhagytam a szerelmem ő meg marad a kis fincsi, titkos viszonyában és a házasságában.

Lehet a szex ilyen jó a szeretővel, hogy feláldozod a kapcsolatot? Hogy kockáztatsz és nem érdekel? Nyilván nem szeretett a párom, de úgy tűnik elveszíteni sem félt...

27N



2020. jún. 4. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
A partner. Amikor ( nagyon ritkán ) a szerető, akkor el is van hagyva a partner.
2020. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Itt az nyer, aki előbb ki tud lépni ebből a sokszögből, ami mindenkinek xar. Zárd le, hátra se nézz, és legyél boldog!

Vond le a tanulságot, hogy megérte-e megbocsájtani, és legközelebb okosabb leszel.

Ennyi. Az élet megy tovább.

2020. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
A szerető fontosabb.
2020. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Marhára hányingerkeltő eza fekete-fehér szöveg. Nekem ilyet életem során pár ember mondott. Nemtől függetlenül mindegyikről kiderült ,hogy egy sunyi embertelen 0.

Unalmas eza szöveg, ha lehetne a trágárságszűrőn iktatnám ki. Fekete fehér ? Igen ? Mikor a párom a saját ágyamba döngette a kolléganőjét, nekem igenis fekete volt. Nem haragszom én senkire, de ne mondjatok már ilyeneket...

2020. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Házasságban a feleség, párkapcsolatban meg amelyik szebb.
2020. aug. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!