Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki a fontosabb végülis? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fontosabb végülis? A szerető vagy a partner?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom, megbeszéltük, megbocsájtottam neki. Elmondtam neki, hogy mennyire fájt ez nekem, mennyire megbántott, szomorúvá tett. Ám nem hatott rá semmit, újra megtette a nővel, nem is egyszer. Hazudott a szabadnapjáról, hogy a nővel lehessen.

Ha úgy nézem a szerető fontosabb mint én? Végülis őt választotta helyettem, ha lesarkìtjuk? Helyettem, aki törődött vele, gondoskodott róla, szerette, támogatta... A nő pedig anno 100x lepattintotta, olvastam az üzeneteket. Persze anno elmondta nekem, hogy semmit nem jelent neki a nő, házas is, kis gyereke van, teljesen más világ, ráadásul tudta a nő, hogy vagyok (amúgy kollegák). Most pedig úgy érzem, hogy mégis a nő nyert,egy olyan versenyben, amiben ő nem is indult. Hiszen én egyedül lettem, elhagytam a szerelmem ő meg marad a kis fincsi, titkos viszonyában és a házasságában.

Lehet a szex ilyen jó a szeretővel, hogy feláldozod a kapcsolatot? Hogy kockáztatsz és nem érdekel? Nyilván nem szeretett a párom, de úgy tűnik elveszíteni sem félt...

27N



2020. jún. 4. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem. Az ilyen embereknek maguk a fontos.
2020. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyikotok sem nyert. Az ilyen újra es újra megfogja tenni, többször belehazudott a szemedbe, ezután hogy vagy képes megbízni benne? Amúgy ettől 90%ban mindig a partnert tartja fontosabbnak, de most téged ez vigasztal?
2020. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja, az ilyen embernek csak saját maga a fontos, más nem. Te meg már bebizonyítottad neki az első megcsalásnál, hogy egy lábtörlő vagy és bármit megtehet veled, mit csodálkozol azon, hogy ezzel visszaélt? Úgyis megbocsátod neki, nem mindegy?
2020. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Most sajnáljunk? Pontosan tudod hogy nem szeret, miért félne elveszíteni? Önként és dalolva maradsz egy olyan emberrel, aki nem szeret és nem tisztel, tessék itt a következmény.
2020. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Mind a ketto no fontos neki. Az elet nem fekete vagy feher. Es a felrelepo szenvedhet is ettol, de ha szerelmes lesz, akkor nem arrol van szo, hogy tessek, valassz. Ki lehet rugni, de az o helyzete is szar.

No vagyok, johet a 0 %.

2020. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ott elbasztad kedvesem, hogy megbocsátottál neki.
2020. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, amikor valaki az élet nem feket fehér maszlaggal jön :D :D Az élet valóban nem fekete fehér, de a hűség az, mert az csak egy DÖNTÉS. A szerelemnek meg nem kell engedni, mint valami primitív szardarab, vagy ha meg engedni akarsz, előbb lezárod amiben benne vagy. Ez csak az igazi férgeknek bonyolult, senki másnak.
2020. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5! Szerintem ő nem igazán szenved a helyzet miatt. Vagy úgy gondolod, hogy szereti a nőt? Nem merült ez fel bennem, de sosem lehet tudni, végülis mindig ő kereste.
2020. jún. 4. 15:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgni valakit mert megcsalt NEM veszteség meg ha úgy is érződik. Csak mergezte az életedet
2020. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te csak nyertél.Annyi szingli pasi van....
2020. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!