Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Elég nehéz időszakunk van párkapcsolati szempontból. Nem részletezem, hogy miért, de pár hónapja pár naponta veszekedések vannak. Amin összeveszünk, azok apróságok, de ez a tipikus helyzet, hogy a sok feszültség miatt egyre alacsonyabban van a toleranciaszint. Mindkét részről. Kicsit ilyen dominó-hatás.


A barátom kért egy hét "szünetet", tehát hogy ne találkozzunk. Nem szakítani szeretne, de szeretné, ha mindkét oldalról lenyugodnának a kedélyek és kicsit elgondolkozzunk.


Ugyanakkor én többször mondtam neki, hogy nekem egy hét sok lenne, pláne a vizsgaidőszak közepén így a négy fal közé zárva jól esne a lelki támogatás és a közös idő, de kompromisszumos megoldásba sem volt hajlandó belemenni, egy hetet kért, kesz.


Azt érzem, mintha cserben lennék hagyva. Igyekszem tiszteletben tartani a kérését, de ugyanakkor azt nem tartotta tiszteletben, hogy én mit szeretnék, esetleg egy kompromisszumos megoldást találni.


Szeretem a barátomat, de tegnap este mégis megtörtént az, amit nem gondoltam. Adódott egy helyzet, ahol egy fiú elkezdett közeledni hozzám ("baráti" beszélgetésnek indult, mert mindkettőnknek van párkapcsolata). Nyilván benne volt a pakliban, hogy fiú-lány között lehet több is, de egyszerűen olyan jól esett, hogy valaki megért. Nos ez a srác ki is használta a lehetőséget, elkezdett csókolgatni, a nyakam, arcom (számat nem), én pedig egyszerűen csak ott ültem mellette, mint egy fadarab és - minden elvemet eldobva - hagytam neki, hogy csókoljon. Egyszerűen annyira jól esett, feltoltott. A srác iránt egyébként nincsenek érzéseim, részéről sincsenek (elvileg), de maga ez a gesztus, ebben a rettenetes párkapcsolati mélypontban egyszerűen jól esett és hagytam hogy megtörténjen. Szeretem a párom, nyilván azért is visel meg ez a helyzet, mert szeretem. Saját magamban is érzek utólag egy feszültséget, hogy nem kellett volna és hibáztam, sőt ma gondolkodtam, hogy el is mondom neki, már majdnem elmondtam, de aztán mégsem. Azért mégis rossz érzés, nyomja a lelkem.


Ti mit tennétek?


2020. máj. 23. 00:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
56%
19: A kérdező is megírta, hogy megbeszélték, hogy ez nem szakítás, csak egy hét szünet. Szünet a találkozásokban, nem pedig a kapcsolatban. Simán elképzelhető, hogy valaki akar pár napot, hogy tisztázni tudja magában, mit is akar. Nem baj, ha ilyenkor nincs itt az, akivel megroggyant a kapcsolatuk, hogy újabb ingerekkel szolgáljon. Persze, az is benne van a pakliban, amit te írtál, de nekem például nem úgy tűnik.
2020. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!