Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Elég nehéz időszakunk van párkapcsolati szempontból. Nem részletezem, hogy miért, de pár hónapja pár naponta veszekedések vannak. Amin összeveszünk, azok apróságok, de ez a tipikus helyzet, hogy a sok feszültség miatt egyre alacsonyabban van a toleranciaszint. Mindkét részről. Kicsit ilyen dominó-hatás.


A barátom kért egy hét "szünetet", tehát hogy ne találkozzunk. Nem szakítani szeretne, de szeretné, ha mindkét oldalról lenyugodnának a kedélyek és kicsit elgondolkozzunk.


Ugyanakkor én többször mondtam neki, hogy nekem egy hét sok lenne, pláne a vizsgaidőszak közepén így a négy fal közé zárva jól esne a lelki támogatás és a közös idő, de kompromisszumos megoldásba sem volt hajlandó belemenni, egy hetet kért, kesz.


Azt érzem, mintha cserben lennék hagyva. Igyekszem tiszteletben tartani a kérését, de ugyanakkor azt nem tartotta tiszteletben, hogy én mit szeretnék, esetleg egy kompromisszumos megoldást találni.


Szeretem a barátomat, de tegnap este mégis megtörtént az, amit nem gondoltam. Adódott egy helyzet, ahol egy fiú elkezdett közeledni hozzám ("baráti" beszélgetésnek indult, mert mindkettőnknek van párkapcsolata). Nyilván benne volt a pakliban, hogy fiú-lány között lehet több is, de egyszerűen olyan jól esett, hogy valaki megért. Nos ez a srác ki is használta a lehetőséget, elkezdett csókolgatni, a nyakam, arcom (számat nem), én pedig egyszerűen csak ott ültem mellette, mint egy fadarab és - minden elvemet eldobva - hagytam neki, hogy csókoljon. Egyszerűen annyira jól esett, feltoltott. A srác iránt egyébként nincsenek érzéseim, részéről sincsenek (elvileg), de maga ez a gesztus, ebben a rettenetes párkapcsolati mélypontban egyszerűen jól esett és hagytam hogy megtörténjen. Szeretem a párom, nyilván azért is visel meg ez a helyzet, mert szeretem. Saját magamban is érzek utólag egy feszültséget, hogy nem kellett volna és hibáztam, sőt ma gondolkodtam, hogy el is mondom neki, már majdnem elmondtam, de aztán mégsem. Azért mégis rossz érzés, nyomja a lelkem.


Ti mit tennétek?


2020. máj. 23. 00:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha egy hetet nem bírsz ki anélkül, hogy más palinak hagynád, hogy csókolgasson, akkor képzelem, milyen fontos lehet a párod. Írod, hogy vizsgaidőszak van, miért nem a vizsgáiddal törődsz, vagy sírod ki a problémáidat a barátnőidnek, ne adj isten, használod ki az időt arra, hogy átgondold a kapcsolatotokat? Egy hetet kért az a szerencsétlen, nem hónapokat.

Hogy a kérdésre válaszoljak: Igen, mondd el neki, joga van tudni...

2020. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem bírom, ha kétségek között tartanak. Nekem ezzel volt problémám. Mondtam, ha szakítani akar, szakitson, de ezt a köztes lebegést nem bírom. Ezért kértem tőle, hogy egy hét helyett legyen 3-4 nap csak, de nem egyezett bele. És igen, azt érzem, mintha ebben a kapcsolatban ezek alapján a barátom lenne a diktátor, aki lefekteti a szabályokat, én pedig vagy elfogadom, vagy nem. Kiszolgáltatottságkt érzek. Ezért "menekültem" máshoz.


Ha egy hétig nem találkozunk más okból (pl egyikonk elutazik vagy ilyesmi), totál más a szitu, de gondolom ezt nem kell magyaráznom.

2020. máj. 23. 00:09
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy hét szünettel/bizonytalansággal nem tudsz megbírkózni, akkor ezt elmondhattad volna neki, és szépen szakíthattál volna te is, és most semmi gond nem lenne. Gondolom, a párod azért kért ennyi időt, hogy kicsit elszakadjatok egymástól, lenyugodjanak a kedélyek, és tisztán lásson. Egyébkét erre véleményem szerint még az egy hét is kevés, de a 3-4 nap mindenképp.
2020. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Mondd el, lássa az igazi valódat
2020. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, te nők gyöngye, nagyon tudod csavarni a szavakat.

A srác kihasználta a helyzetet, mi? Komolyan leírod, hogy te kis ártatlan csak ültél és ez a szemét csókolgatott és megdugott utána.


Nevetséges vagy. Szakíts a pároddal, jobbat érdemel nálad. Ne mond el a megcsalást, mert azzal csak bántani fogod. Persze a másik srácnak sem fogsz kelleni, mert ilyen könnyűvérű nő pont erre volt csak jó. Mindegy, lesz harmadik.

2020. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nehogy már magad állítsd be mártírnak. Megcsalás helyett inkább mondtad volna neki hogy nem bírsz egy hetet, ha nem egyezik bele vége. Aztán már bűntudat nélkül mehetsz más ágyába.
2020. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem feküdtünk le, csak a csókolgatás volt. És nem is ágyban. De lényegtelen is ez.


Igen, kihasználta, mert tudta, hogy érzelmileg meg vagyok rokkanva, és mondta, fussunk össze (5-6 utcára lakunk egymástól). Előtte már telefonban is beszéltünk egy fél órát, ott semmi erre utaló jel nem volt, hogy többet szeretne. A tali első felében sem volt még semmi, utána kezdett a semmiből nyomulni. Igen, kihasználta, hogy érzelmileg kész vagyok. Vissza kellett volna utasítanom, tudom (ahogyan le is állítottam egy idő után), de bevallom, jól esett. Testileg is, lelkileg meg pláne.


Nekem sem kell ez a srác, már 10 éve ismerjük egymást, sosem kellett mint ferfi, jóban voltunk, sok mindent meg tudtunk dumálni.


De igazatok van. Majd egy "harmadikkal" talán jó lesz.

2020. máj. 23. 00:36
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Ha jól értem le se feküdtetek. Valahogy nekem ettől a nyakcsókolgatástól nem nyílik a bicska a zsebemben. Ezek a szünetek meg röhejesek, szerintem azért kért szünetet, hogy ő is minimum ilyeneket csináljon, csak aztán mégse szánta rá magát valamiért. Konkrétan ennyi értelme van a szünetesdinek, hogy legitim félre lehessen lépni. Ettől függetlenül elég meredek lenne bevallani szerintem, mert tuti balhé lesz, csak akkor lehet nem, ha neki is összejött ez az.

22l

2020. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy ezt úgy bírom én is, amikor tényleg egy pár nap nem telhet el úgy, hogy a nő nem lép félre:D

Mellé még rá is tesz, hogy véletlen volt.

Nem komám.

Direkt kéretted maga, mert egy retek vagy.

Ilyen egyszerű.

2020. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Savlekotő ***** válasza:
85%
Ez egy ló nincs a szamár is megteszi kapcsolat naná hogy az elsővel félre mész. Egyikőtöknek se fontos a másik,csak használjátok egymást.
2020. máj. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!