Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjemet. Elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Ő 260 km-re dolgozik, csak két hetente jár haza. Van három gyerekünk. Tegnap születésnapon voltunk, kicsit ittam és megcsaltam az egyik ismerősünkkel. Párom ma este jön haza és nem tudom mit tegyek. Elmondjam neki vagy rettegjek attól, hogy mástól tudja meg? Ti mit tennétek?
2019. febr. 15. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el, sokkal kínosabb ha mástól fogja hallani!
2019. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Ne.Véletlen se.Mennyire valószínű,hogy az ismerős elmondja a férjnek?
2019. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Ki tud még róla? Ezt az ismerősöd a férjed is ismeri? Ő is házas?


Inkább ne mondd el.

2019. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem tudja rajtatok kívül más, ne mondd el neki.
2019. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Hát ne haragudj, de apám szőlős szezonban, mikor meg kell metszeni a szőlőt, ilyenek, 400 km-re megy el egy munkahelyére. Ő minden hétvégén hazajön, nem marad ott.

260 km-ről nem képes hazajárni a férjed? Amúgy a pia nem kifogás. Ha szeretnéd a pasid, piásan is megmondtad volna, hogy nem, mert szeretem a férjemet.

Egy undorító riherongy vagy.

2019. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem jár haza mert az utazás oda-vissza sok pénz lenne
2019. febr. 15. 10:37
 7/15 Rockarc ***** válasza:
38%

Azt ugye tudod, hogy tegnap veget ert a hazassagotok? Kozben a 3 gyerek eletet is tonkretetted. Kitalaltad mar, hogy mit fogsz csinalni egyedulallo anyakent 3 gyerekkel? Nem lesz sikersztori, abban biztos lehetsz.


A ferjed meg nem tud rola. 3 eset van.


1. A legtobben megprobaljak maguk cipelni a terhet, de ugyis belerokkannak lelkileg.

2. Ha elmondod neki, akkor egy jelentos reszet atadod a tehernek a ferjednek, de legalabb onnantol a sajat dontese lesz, hogy mit kezd az eletevel.

3. Igazabol azt erdemelned meg, hogy ne mondd el neki, majd valahogy kiderulne.


A 2-es verzio lenne, ha lehet meg ezek utan ilyet mondani, hogy legtisztessegesebb, de az ilyen emberek, mint te nemcsak erkolcstelenek, hanem gyavak is egyben. Ezert mindig a mast valasztanak, azt vagy kiderul, vagy nem.


Remelem legalabb jo party volt. Megerte?


42F

2019. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Mond el neki és váljatok el szépen.
2019. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, én nem foglak oltogatni. Te dolgod mit tettél és ezzel hogyan fogsz elszámolni magadban.

Hogy el mond e az a szituációtól függ. Ki az illető akivel megtörtént? Egyedülálló vagy nős, csak ennyi volt vagy többet akar, tud e valaki még erről és ha igen akkor ki, stb.

Ha jó esélye van, hogy nem derül ki akkor kussolj és imádkozz! Ha a pasi nős ő is hallgatni fog. Ha nyomul akkor esetleg bekeverhet. Ha valaki tudja akkor szintén elszólhatja magát, bár attól függ ki az és milyen a viszonyotok.


A lényeg felmérni, hogy mekkora az esélye a lebukásnak. Ha kicsi vagy elenyésző akkor ne mondj semmit mert az a házasságotok végét jelentené nagy valószínűséggel. Ha viszont többen tudnak a dologról vagy a pasi olyan aki be akar kavarni akkor jobb ha tőled tudja meg.

2019. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Ne mondd el,biztos megtette már ő is néhányszor.
2019. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!