Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjemet. Elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Ő 260 km-re dolgozik, csak két hetente jár haza. Van három gyerekünk. Tegnap születésnapon voltunk, kicsit ittam és megcsaltam az egyik ismerősünkkel. Párom ma este jön haza és nem tudom mit tegyek. Elmondjam neki vagy rettegjek attól, hogy mástól tudja meg? Ti mit tennétek?
2019. febr. 15. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Ne mondj semmit.
2019. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Ne mondd el! Sok éves szeretői kapcsolatok sem derülnek ki. Legyél optimista, ez sem fog!
2019. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha bánod és úgy érzed soha többé nem tennéd meg, akkor hallgass róla.

Nincs nagyobb problémátok és ez a családi béke ára? Azt hiszem tudod a választ. Ha valaki árulkodik, tagadd le. Tanulj belőle és soha többé ne tegyél ilyet!

2019. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Sztem ülj le vele és beszéljétek meg. Nyilván neked több nemiéletre van szükséged ez érthető. Akkor viszont ez éket üthet a házasságotokra. Mert ha most is megcsalt ad később is megteszed ő elmegy melózni te meg kufircolsz.
2019. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A félremenés két alapszabálya:

1. Nem mondjuk el.

2. Ha kiderül, végig tagadunk.


Amúgy, mi lett itt a kérdéses helyzettel?

2019. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!