Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Elég nehéz időszakunk van párkapcsolati szempontból. Nem részletezem, hogy miért, de pár hónapja pár naponta veszekedések vannak. Amin összeveszünk, azok apróságok, de ez a tipikus helyzet, hogy a sok feszültség miatt egyre alacsonyabban van a toleranciaszint. Mindkét részről. Kicsit ilyen dominó-hatás.


A barátom kért egy hét "szünetet", tehát hogy ne találkozzunk. Nem szakítani szeretne, de szeretné, ha mindkét oldalról lenyugodnának a kedélyek és kicsit elgondolkozzunk.


Ugyanakkor én többször mondtam neki, hogy nekem egy hét sok lenne, pláne a vizsgaidőszak közepén így a négy fal közé zárva jól esne a lelki támogatás és a közös idő, de kompromisszumos megoldásba sem volt hajlandó belemenni, egy hetet kért, kesz.


Azt érzem, mintha cserben lennék hagyva. Igyekszem tiszteletben tartani a kérését, de ugyanakkor azt nem tartotta tiszteletben, hogy én mit szeretnék, esetleg egy kompromisszumos megoldást találni.


Szeretem a barátomat, de tegnap este mégis megtörtént az, amit nem gondoltam. Adódott egy helyzet, ahol egy fiú elkezdett közeledni hozzám ("baráti" beszélgetésnek indult, mert mindkettőnknek van párkapcsolata). Nyilván benne volt a pakliban, hogy fiú-lány között lehet több is, de egyszerűen olyan jól esett, hogy valaki megért. Nos ez a srác ki is használta a lehetőséget, elkezdett csókolgatni, a nyakam, arcom (számat nem), én pedig egyszerűen csak ott ültem mellette, mint egy fadarab és - minden elvemet eldobva - hagytam neki, hogy csókoljon. Egyszerűen annyira jól esett, feltoltott. A srác iránt egyébként nincsenek érzéseim, részéről sincsenek (elvileg), de maga ez a gesztus, ebben a rettenetes párkapcsolati mélypontban egyszerűen jól esett és hagytam hogy megtörténjen. Szeretem a párom, nyilván azért is visel meg ez a helyzet, mert szeretem. Saját magamban is érzek utólag egy feszültséget, hogy nem kellett volna és hibáztam, sőt ma gondolkodtam, hogy el is mondom neki, már majdnem elmondtam, de aztán mégsem. Azért mégis rossz érzés, nyomja a lelkem.


Ti mit tennétek?


2020. máj. 23. 00:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

Annyira nevetséges az ilyen. A környezetemben is rengeteg csajnál látok hasonlót. Amint felmerül valami kapcsolati probléma, azonnal szaladnak valakihez. Jobb esetben valami friendzone-olt sráchoz, aki csorgatja utánuk a nyálát, elszidják a pasijukat. Rosszabb esetben valakihez, akivel több lesz. Hozzám is szaladt már így 2 csaj haverom, akik miután elszidták mindennek a pasijukat, próbáltak rám mozdulni.

Félrelépnek férfiak és nők egyaránt, de ezt a dolgot szinte csak nők csinálják így. Ebből is látszik, hogy mennyire sok nő még egy tini szintjén mozog és a problémák elől csak menekül. Kérdező, még nem vagy érett egy normális kapcsolathoz, mert még egy tini szintjén mozogsz.


#8: Ha ezen a szinten mozogsz te is, érthető, hogy nem nyílik ki a bicska a zsebedben. Egy srácot gondolom már elszidtál volna ilyenért.

2020. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor mindig nagyon szomorú leszek, hogy ilyet tesz egy nő a partnerével. Én is lehetnék az a partner. Ha velem tennéd ezt, sohasem akarnálak többé látni, de még csak a létezésedrōl sem tudni. Nem bírom, ha egy embernek nincs tartása, szilárd jelleme, nem tud uralkodni magán és képes mindjárt másnál vigaszt keresni ahelyett, hogy a kapcsolat megjavitasan dolgozna. Túl durva ez a világ az én finom lelkemnek. F
2020. máj. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

Fura. Amikor egy férfi csinálja ezt, akkor sorban oltja mindenki és azok a válaszok felpontozást kapnak. Most pár válaszoló megírta, hogy ez nem korrekt és megkapták a lepontozást.

Hát, miközben naponta rinyál itt egy csomó nő, hogy nekik milyen rossz és milyen gonoszak a férfiak, mennyi nőgyűlölő van az oldalon, azért az ilyen kérdések pontozásánál kibújik a szög a zsákból, hogy fordítva ülnek a lovon.

2020. máj. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem mintha nagyon lényeges lenne a dolog, de ez a szünetnek hányadik napján történt? Amúgy igazuk van azoknak akik azt írják, hogy magyarázod itt a bizonyítványt. Arról meg nem derül ki semmi, hogy miért van pár hónapja folyamatosan veszekedés. Bocsesz ha így ezek nélkül az infók nélkül úgy gondolom, hogy vastagon benne vagy ebben és azért nem osztod meg, mert pontosan tudod mit kapnál érte itt a néptől. A kérdésre válaszolva pedig azt mondom, hogy rettenetesen ostoba vagy, mert ennek a dolognak amit tettél a kimenetele ha elmondod pontosan ugyanaz lesz amit elvileg te nem akartál szakítotok. Hát tuti, hogy nem logikából fogsz vizsgázni.
2020. máj. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, kérdező, de szerintem ha valaki szereti a párját, akkor egy ilyen "szünetkérés" azon izgul, hogy rendbe jöjjenek a dolgok, és eszébe sem jut olyat tenni, ami a kapcsolat biztos végét jelenti. Nagyon éretlen vagy. Hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, mondd el neki szépen, aztán mindenki menjen a maga útján. Én biztos nem tudnám lenyelni ezt a csókolgatós estét sem.
2020. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

"Igen, kihasználta, mert tudta, hogy érzelmileg meg vagyok rokkanva, és mondta, fussunk össze (5-6 utcára lakunk egymástól). Előtte már telefonban is beszéltünk egy fél órát, ott semmi erre utaló jel nem volt, hogy többet szeretne. A tali első felében sem volt még semmi, utána kezdett a semmiből nyomulni. Igen, kihasználta, hogy érzelmileg kész vagyok."


Azta, nagyon megy a felelősséghárítás! Te szegény, ártatlan, önálló döntést nem tudsz meghozni egyedül! Zavar, hogy a párod a "diktátor" a kapcsolatban, mert megszabta, hogy egy hétig nem találkoztok, aztán meg ledominál egy fiúka, aki kihasználja a helyzetet. Te tényleg ennyire szerencsétlen vagy? Saját magadat degradálod ezzel, hogy a fiú kihasználta a helyzetet, saját magadat nyomod bele a kiszolgáltatott helyzetbe, hogy aztán siránkozhass, hogy teee szegényke, kihasználtak, a párod meg kompromisszumképtelen diktátor.


Tessék kommentelők, ez egy női válasz volt, mert ti meg ilyenen hisztiztek, hogy a nők felmentik egymást, bezzeg ha pasi lett volna, akkor hogy szidnánk, mint a bokrot. Tényleg ez a fontos az ilyen kérdéseknél?


29N

2020. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak a vizsgák miatt tudlak sajnálni mert en is ezzel kuzdok:D.

De a többivel nem.

Nezd egy hét nem a világvége, az NEM hosszú idő

Egyszer simán ki lehetett volna bírni es elfogadni azt hogy neha igenis kell idő az embernek ahhoz hogy végiggondolhassa a dolgait.

Masodszor nem hiszem el hogy nincs egy barátnőd se, vagy tesód, vagy szülő vagy valaki akinek kisírhattad volna a bajaidat. Nem, pont egy kvázi idegen csávó kellett..

Továbbá egy hete nem láttad(?) a pasid es ennyit se bírsz ki...


Emberek vagyunk, hibázunk, nem ítélkezni akarok de ott nincs rendben semmi ha egy hét után hogy nem látod hagyod hogy más smároljon le.

2020. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
#16 Nem az ilyen kérdéseknél, hanem alapvetően az életben a fontos, hogy a globális női egot védeni kell, még akkor is, ha ezzel felköpnek a nők és aláállnak. Ezzel is bátorítják az ocsmány, önigazoló felelősséghárítást.
2020. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem ismerjük a háttér történetet,szerintem a pasija azért kért 1 hetet,hogy legáalisan félre kufircoljon,mert ennek ponotsan ez a lényege,olyan nincs,hogy valaki 1 hétig otthon akar ücsörögni a gondolataival,ha tényleg párkapcsolati probléma akkor leül a párjával és addig nem mozdulnak míg meg nem beszélik a dolgot. A szünetkérés 100%,hogy megcsalás miatt kérik.Annyiban hibáztál csak kérdező,hogy meg kellett volna mondani,hogy akkor vége. MErt ez amúgy szakítás így nm számít te mit tettél ez idő alatt,akár le is fekdühettél volna a sráccal,mert ti most nem vagytok kapcsolatban. Hidd el a baártod megtette,ha engedte a kiszemelt.
2020. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindig vicces látni, ahogy bebizonyítjátok igazam :)
2020. máj. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!