Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Legyetek szívesek segítségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyetek szívesek segítségetek nekem?!

Figyelt kérdés

Ma délután a párommal lent setaltunk én szóltam neki hogy haza megyek egy kicsit de nem sokára vissza le jövök hozza.

Haza mentem ra egy 20 percre hívom hogy hol van ő erre azt mondta hogy a fiú testvéréhez megy a parkba. Felhívtam kameran, fel vette egyszer mondtam neki szeretném megnézni hogy tényleg nem hazudik es a testvéréhez megy erre ő szépen ki nyomta a teleofnt útánna hiába hívtam ki kapcsolta az internetét.

Erre ra 20 percre felhív hogy nemsokára jön varjam meg , összevesztünk .

Ő jön a testvérével de nem látott engem és a semmiből feltűnt egy nő

A testvére ment a jobb irányba ő meg balra a nő hatánál egy pár lépésre.

Na persze én mint egy oroszlán szaladtam utánuk de mire oda értem semmi nem tortent mivel olyan hulye voltam hogy kiabáltam míg oda nem értem es gondolom meghallottak a hangomat .

Na szóval ő tagadja azt mondja hogy csak egy véletlen egybe esés volt hogy egyszerre léptek be a parkba

Nem tudom szerintem ő hazudik nekem .

Hiába esküdözik


2020. ápr. 21. 20:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Am halljatok tegnap a baratommal facecameltunk es mogotte ult a buszon egy no, szerintem ez nem lehet veletlen, gondolom egymas mellett ultek mielott felhivtam, meg eleve miert szallna egy buszra egy novel???
2020. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Az durva utolsó, sajnálom. :( Mi a pasimmal ma boltban voltunk és direkt egy nő mögé állt be a sorba. És ez már r_hadtul nem az első eset. Totál kivagyok.
2020. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy felnőttek vagytok?

Nekem ez nagyon sok sebből vérzik, ne hangzik egy érett felnőtt kapcsolatnak... Meg a te reakcióid úgy eleve, neharagudj de előbb meg kell érni fejben egy jól működő kapcsolathoz

2020. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem a következő történt, csak hogy értelmes magyar nyelven is meg legyen fogalmazva: sétáltatok, majd te közölted, hogy kb 20-30 percre hazaugrasz. Párod azt mondta oké. Hívod 20 perc után, megmondja, hogy a tesójával összefut. Te kéred, hogy ezt videósan bizonyítsa be, amire ő kinyom. Te tajtékozva lemész, látod a távolban, hogy valóban a tesó az, akivel épp elválnak útjai. Majd a párod egy nő mögött merészelt sétálni.

Hú bakker, kezeltesd magad, nagyon gáz a féltékenységed!!! A videós számonkérés ultra gáz, nagyon megalázó! Nem csoda, hogy kinyomott! Én is ezt tettem volna! Abszolút nem bízol benne... Miért?!

Az ordibálásról meg ne is beszéljünk, nagyon gáz vagy.

31/N

2020. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mert a testvére jobbra fordult ő pedig a lány után balra..
2020. ápr. 21. 22:42
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom és?????? Én ma képzeld szó szerint férfiak után futottam a futópályán! Nem is értem, a párom miért nem cseszett még le...

Ja mert nem egy irracionálisan féltékeny, indulatkezelési problémákkal küszködő egyed.


Szedd már össze magad Kérdező!

2020. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó :) és miket orditoztál? Nem hiszem, hogy az a nő vele volt. Ez tök véletlen lehetett..
2020. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Hát eléggé csúnyákat...

Mindenki hallotta akik ott voltak a parkban

2020. ápr. 21. 23:26
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező olvasd már vissza amit leirtál szerintem ez inkább már beteges féltékenység részedről.Ezen kivül van okod hogy ne bizz benne?Vagy van más jele hogy esetleg megcsal?Mert akkor érthető lenne hogy ennyire eltúlzod ezt a szitut ha már eleve gyanakszol és megfigyelés alatt tartod a párod.De igy ha csak ez van akkor nevetséges ez az egész.
2020. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem ha van oka gyanakodni akkor sem normálisan arra kérni a másikat, hogy videokamerával bizonyítsa hol van meg ordibálva futni utána, szánalmas, ilyen intelligenciájú emberrel első randiig se jutnánk el.
2020. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!