Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy férfinak ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy férfinak ajándékba adni, ha? Legyetek szívesek segíteni.

Figyelt kérdés

Imádja a régi filmeket. Illetve nem csupán a nagyon régieket. Rengeteg van neki. Vannak a házában régi bekeretezett poszteres képek. Amikor külföldre utazott, elátogatott sok helyre, ahol híres filmeket forgattak. Szóval a jó filmek a gyengéi.


Milyen egyedi dolgot vehetnék neki?

Filmet nem akarok, mert szerintem amiket szeret már mind megvannak neki. Segítene valaki, aki kreatívabb mint én?


2017. szept. 24. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Könyv esetleg?
2017. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vagy régi stílusú képek, óra.
2017. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A könyv nekem is eszembe jutott. Abból is van neki pár tucat.
2017. szept. 24. 18:18
 4/21 A kérdező kommentje:

Karórája az van, abból a pénzbõl vette, amit legutóbb születésnapjára kapott. Különleges neki.

Igen a kép jó, már vannak is neki. Csak ezek olyan egyforma méretûek egymás mellett a falon.

2017. szept. 24. 18:20
 5/21 Heart of Darkness ***** válasza:
Nekem ilyen filmes dolog jutott eszembe csak az a baj, hogy annak ami eredeti megfizethetetlen ára van.
2017. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csinálj Te is egy kisfilmet, ilyen közös pillanatokból, meg helyszínekről, ahol jól éreztéte egymást. Vágdmeg, tegyél rá pár lééééjert. Csinálj egy jó posztert hozzá és kész is.
2017. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egy hónapja járunk és sajna nem sok közös kép van. Sokat mesélt az életérõl, ezért tudom, hogy ennyire odavan ezekért a dolgokért. Hónapokig csak interneten ismerkedtünk.
2017. szept. 24. 18:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Valami menő filmhez kapcsolódó ajándék?De nem gagyi.
2017. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a közös képeket bekereteztetem vmilyen szép keretbe, de sajnos nem túl sikerekes, illetve a minõségük sem az igazi.
2017. szept. 24. 18:42
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 Pontosan! Tudnál tippeket adni? Milyen tárgyak?
2017. szept. 24. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!