Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy férfinak ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy férfinak ajándékba adni, ha? Legyetek szívesek segíteni.

Figyelt kérdés

Imádja a régi filmeket. Illetve nem csupán a nagyon régieket. Rengeteg van neki. Vannak a házában régi bekeretezett poszteres képek. Amikor külföldre utazott, elátogatott sok helyre, ahol híres filmeket forgattak. Szóval a jó filmek a gyengéi.


Milyen egyedi dolgot vehetnék neki?

Filmet nem akarok, mert szerintem amiket szeret már mind megvannak neki. Segítene valaki, aki kreatívabb mint én?


2017. szept. 24. 18:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon köszönöm a válaszokat és nyugodtan írhatok bármit, ami csak eszetekbe jut.
2017. szept. 24. 18:44
 12/21 anonim ***** válasza:
Esetleg közös program? Filmmúzeum?
2017. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Sajnos 1400 km van a lakóhelyeink között. Ez egy nagyon jó ötlet, de csak pár napra jön, sok idõt vesz igénybe az ideutazása, így nem tudom jó ötlet-e a további utazás. Valami kézzel foghatót mindenképpen szeretni adnék neki.

Tudom, nem könnyítem meg a segítségnyújtást. :D

2017. szept. 24. 18:54
 14/21 anonim ***** válasza:
Add neki a szíved
2017. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8as vagyok:olyan filmes mobiltok,tablet tartó,laptop táska,otthoni papucs,póló,stb,amit szeret. Mondjuk egy keresztapás,sebhelyesarcús póló bármikor jöhet.
2017. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igen, a póló jó ötlet, nagyon is.

Olyasmit szeretnék, aminek örülni fog, hisz ajándékozni csak úgy érdemes.

Képet vagy szöveget rá? Esetleg is-is? Pl. szereti a Forrest Gumpot.

2017. szept. 24. 19:24
 17/21 anonim ***** válasza:

:D...

Szerintem, ha ennyit utazik, bármi jó neki... Adj egy ölelést.

2017. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
De olyan filmbeillőt....
2017. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ohh, azt mindig megkapja. Szerinte ölelés függõ vagyok, senkit sem ismer, aki ennyire szeretne ölelkezni. :D Monjdjuk ez nekem is meglepõ, változik az ember.
2017. szept. 24. 19:51
 20/21 anonim ***** válasza:
Csinálhatnál neki vacsorát, a kedvencét vagy valami különlegességet (persze desszert nem maradhat el), a tálalást megcsinálod kicsit régiesebb stílusban, pezsgő vagy bor, amit jobban szerettek, ajándékba pedig majd a választott tárgy. :D A póló tényleg jó ötlet, bár nekem kissé fura. Én könyvet adnék neki, rengeteg van film témában. Meg egy kis édességet. :D Csak 1 hónapja vagytok együtt, akkora felhajtást nem muszáj csinálni.
2017. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!