Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Legyetek szívesek segítségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyetek szívesek segítségetek nekem?!

Figyelt kérdés

Ma délután a párommal lent setaltunk én szóltam neki hogy haza megyek egy kicsit de nem sokára vissza le jövök hozza.

Haza mentem ra egy 20 percre hívom hogy hol van ő erre azt mondta hogy a fiú testvéréhez megy a parkba. Felhívtam kameran, fel vette egyszer mondtam neki szeretném megnézni hogy tényleg nem hazudik es a testvéréhez megy erre ő szépen ki nyomta a teleofnt útánna hiába hívtam ki kapcsolta az internetét.

Erre ra 20 percre felhív hogy nemsokára jön varjam meg , összevesztünk .

Ő jön a testvérével de nem látott engem és a semmiből feltűnt egy nő

A testvére ment a jobb irányba ő meg balra a nő hatánál egy pár lépésre.

Na persze én mint egy oroszlán szaladtam utánuk de mire oda értem semmi nem tortent mivel olyan hulye voltam hogy kiabáltam míg oda nem értem es gondolom meghallottak a hangomat .

Na szóval ő tagadja azt mondja hogy csak egy véletlen egybe esés volt hogy egyszerre léptek be a parkba

Nem tudom szerintem ő hazudik nekem .

Hiába esküdözik


2020. ápr. 21. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért ezekre az egyértelmű jelekre vigyázz, ne hagyd magad szerintem hülyének nézni :) alapból ha nem hazudna nem lett volna neki nehéz dolog bemutatni a testvérét és a parkot se :) ha hagyod hogy ezt csinálja veled akkor nem első és nemutolsó alkalom lesz.
2020. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ismer a családja mivel egy házban lakunk ,

Én azért írtam ide hogy mégis lehet ilyen hogy véletlen egybe esés volt hogy egyszerre léptek be a parkba a nővel.?

2020. ápr. 21. 21:01
 3/25 A kérdező kommentje:

Vegig kiabáltam és a nő hatra sem nézett,

Pedig higgyétek el nagyon sokan voltak a parkba mindenki engem nézett egyedül a nő nem nézett hátra

2020. ápr. 21. 21:02
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Mivan?! Szerintem rémeket látsz, vagy nem értem a sztorit... Nekem iszonyat féltékenynek tűnsz. Minek neki videón bejelentkezni?! Én is kinyomnám, tök megalázó!!
2020. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De hogyan látnék már rémeket?

A semmiből feltűnik egy nő , erre ő is ugyan abba az irányba fordul el egy pár lépés választotta el őket egymástól.

De mire oda értem semmit nem láttam ezt hogyan ?

Vagy túl hangosan kiabáltam én szúrtam el .

És azért nem tudtam le buktatni

2020. ápr. 21. 21:15
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
De nagy kan a pasid! Olyan kíváncsi lennék rá hogy néz ki.
2020. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Na persze én mint egy oroszlán szaladtam utánuk..."

Szakadok a röhögéstől, bocsi 🤣

2020. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Te elmebeteg vagy. Kezeltesd magad. Ha a pasid eltűr, akkor meg is érdemli.
2020. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Xdddddd ez jo.
2020. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval otthagytad, hogy malmozzon egyedül fél óráig, aztán mikor megunt várni rád és elment még neked áll feljebb? Aztán meg vadidegen nők után csörtetsz elmeháborodott módjára üvöltözve? Ha megcsalna, nyilván elmondaná neked hol találkozik a szeretővel, hogy odamehess jelenetet rendezni... Ja nem. Tényleg kezeltesd magad.
2020. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!