Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szerelem? Kinek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Kinek mit jelent? Legyetek szívesek kort meg nemet is írni.

Figyelt kérdés

Létezik olyan szerelem ahol nincs hatalmas rózsaszín köd, nincs csöpögés, nyalás-falás hanem egymás enyhe szívatása, bajtársiasság kalandozás (nem az ágyban) élmények, mély , intelligens kommunikáció van előtérben? Ahol a felek talán inkább olyanok mint a legjobb barátok?

Mi a szerelem? Minden lány vágyik a romantikára? Mi számít romantikusnak?



2017. febr. 18. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Számomra egy olyan dolog, ami miatt majd egyszer ki fogom nyírni magam.


Amúgy a szerelem egy, a hormonok által gerjesztett meghágó ösztön, ami segít, hogy könnyebben tovább add a DNS-edet. Átlagban 3 évig tart, utána a hormonok visszaesnek a normális ritmusba. Fokozása nincs, nincs igaz szerelem, nincs a legigazibb szerelem, az úgynevezett tetszés és fellángolás is szerelem, csak ismeretlen okok miatt azok hamarabb véget érnek. Az okok mindig mások lehetnek.


Röviden ennyi.

2017. febr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nincs igaza az elsőnek... Legalábbis nálam ezek szerint a lélek felülmúlja a kémiát.

Nálam a szerelem az, amikor minden lépésedet akaratlanul is a másikhoz igazítod, ő a mérce. Vannak a férfiak, és van "Ő". A legkülönlegesebb, már naaagyon régóta. (Pedig ő nem szeret.)


L/21

2017. febr. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyirányú, az csak fantázia.
2017. febr. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
What is love, Baby don't hurt me, don't hurt me no more...:)
2017. febr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a szerelem előszobája eleve az, amit mondasz: a mély, intelligens kommunikáció és egymás enyhe szívatása. Ha nincs intellektus, nem is tudok szerelembe esni. Az intellektuális kommunikációból, a közös pontok felismeréséből alakulnak ki aztán az érzelmeim.


A kapcsolat kialakítása aztán nehéz többnyire, mert tapasztalatom szerint a magas intellektus együtt jár a túlkombinálással, sokszor pszichés problémákkal, így a kapcsolat érzelmi része nem működtethető.


A rózsaszín köd sem jellemzett soha, úgy vagyok szerelmes, hogy látom a másik fél hibáit, de nem azokra figyelek oda.


31F

2017. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerelem?


- 3 év boldogság

- 2 év együtt nyűglődés

- 2 év kiheverés

- the rest is slience

2017. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Nálam a szerelem a legmélyebb barátság, összetartozás érzése. Az elején rózsaszín köd, majd megszokod az embert, folyton vele akarsz lenni, mindent vele csinálni, bárhová elmenni. Ő mindenre rá tud venni (persze arra, amit én is akarok), mindent élvezek vele. Legjobb barátok vagyunk, mindent megbeszélünk. Rengeteget beszélünk, mindenhová elmegyünk együtt, felfedezzük a világot:)

Vágyom a romantikára, meg is adja nekem azt ami kell, amire vágyom (nem az ágyra gondolok:)). Ilyen például, hogy felköszönt, néha csak úgy megölel, megcsókol:) Ő az, akiről mindig is álmodtam!

18/L

2017. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 icu75 ***** válasza:
100%

Először volt a rózsaszín köd,a vele járó magasfeszültséggel. Aztán letisztult,átalakult lett belőle valami nagyon mély, nagyon tiszta. Részemmé lett a lénye, hiánya sejtszinten ráz meg. Rossz drogossá lettem, nyugalmat csak éjjel összebújva,bőrét bőrömön érezve, illatát mélyen beszívva lelek. Tökéletes maradt nekem a saját tökéletlenségében,teste öregedése is kincs számomra felfedezni váró, inspiráló. Nélküle csak létezem,teszem a dolgom,vele érzem hogy élek. Szenvedély van minden percünkben, összebújásban, veszekedésben, közös horgászatban és lakásfelújításban.

Önmagam lehetek mellette,lehetek csúnya, lehetek beteg, nyűgös, dilis,hisztis,bármilyen. Maradjon így ha nem is az örökkévalóságig akkor csak amíg élek.

41/nő 12éves kapcsolatban.

2017. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Megfoghatatlan érzés, amit azonnal felismerek, amint meglátom az illetőt, és biztos vagyok benne, hogy így soha senki mást nem bírnék szeretni. Nincs csöpögés, meg rózsaszín elvakulás, csak a felfedezés, hogy van valaki, aki minden másnál többet jelent, és akivel a világ legnagyobb és legkülönlegesebb szerelmét érzem közelegni.

Amikor azt gondolom, mi már nem számítunk két külön személynek, mert nem lennénk képesek elválni, és az egésznek már csak két fele vagyunk.

2017. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 22L
2017. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!