Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te hogy és hol ismerkedtél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy és hol ismerkedtél meg az igaz szerelmeddel és mit éreztél közben, és mit tettél meg érte h együtt legyetek és aztán hogy együtt maradjatok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 20:06
 1/8 A kérdező kommentje:
És még az érdekelne h azonnal érezted azt a bizonyos dolgot vagy menet közben alakult ki valamikor?
2015. nov. 8. 20:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Bő két éve ismertem meg, egy hét alatt lettem bele nagyon szerelmes. Aztán egy harmatgyenge lépést tettem a következő hónapban, hogy együtt legyünk, de abbamaradt. Csalódtam benne. Egy év után megint találkoztam vele, visszajöttek a régi érzések, két hete megint találkoztunk, de most nem léptem semmit, jelenleg másba kell az energiámat befektetnem. De ez is az esélyeimet növeli nála, tehát abszolút Ő motívál most.
2015. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre nem nagyon lehet válaszolni. Most több ember válaszából szeretnél egy átlagot levonni, majd azt keresni, amit más emberek átéltek, éreztek?


Ez egyedi, nincs erre egy sablon, hogy hol, mit, stb.

Mindent megtettem, és megteszek mindig, azt, amit kellett, vagy kell.


Különbözőek vagyunk, ami nálam működött, az nem biztos, hogy nálad fog. Amit én éreztem, azt nem biztos, hogy te is érezni fogod.

2015. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha eljön az igaz szerelem, az tök spontán lesz, nem kell ezeken a kérdéseken gondolkodnod, és tervezni előre.

Közhely, de ha ott lesz, ő lesz az, tudni fogjátok. És akkor már tervezhetitek közösen, hogyan, merre tovább a közös életet.

2015. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
az erdőben voltunk, az ég kék volt, a szeme szürke, én meg zöldet hánytam
2015. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem magamra céloztam a kérdésekkel,én csak érdeklődöm ki mit érzett mert érdekel a történetetek szeretem hallgatni amikor erről mesél valaki,ennyi,nem magamra gondolok közben...
2015. nov. 8. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem magamra gondolok közben"


Én meg vagyok a Mikulás. Itt nyugodtan felvállalhatod, anonim az oldal.

2015. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom jól miért ne vállalnám fel ha anonim?De a történetetek érdekel és nem h én így meg úgy....
2015. nov. 8. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!