Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? (megbántam)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (megbántam)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

van egy feleségem és egy gyermekem, múlt évben félreléptem vagyis megcsaltam a feleségem, amit mélységesen megbántam, azóta sokat sírok magamban miatta és egy szörnynek érzem magam. Azért, hogy ne derüljön ki megtartottam a kapcsolatot a hölggyel mert nagyon szerelmes lett belém, folyamatosan azóta is fenyeget, hogy elmondja a feleségemnek…

Azóta is tart, én a feleségemet nagyon szeretem, de a házasságunknak valószínüleg vége lenne ha ez kiderülne.

Tudom, hogy hamarabb kellett volna erre rájönnöm, hogy nagyon szeretem a feleségem, de sajnos válságban volt akkor a házasságunk, megtörtént.

Nem akarom, hogy elváljon tőlem, hogy lehetne megszakítani a kapcsolatot szerintetek a szeretővel?



2020. ápr. 20. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nagyon nehez ügy. És már benne vagy nyakig.

Sztem vald be neki. Annyi tartás legyen benned.

Mond neki, amit ide írtál, hogy mennyire megbántad, mert most jöttél rá igazából hogy csak őt szereted. Nem tudsz a szemébe nézni ezután. Ne könyörögj, hogy bocsásson meg. Az nagyon szánalmas egy ferfitől, mondjuk a félrelépés is, de várd meg a reakcióját. Ha kell, hagy neki egy kis időt. És éreztesed vele, hogy mit erzel. De arra számíts most nehezebb lesz viszahódítanod, mert egyszer már csalódott benned. Szval most duplán kell a kapcsolatba tenned.

2020. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
Így jártál oldd meg magad. Aki ilyen patkány az meg is érdemli hogy ilyen szar helyzetbe kerüljön és szenvedjen miatta. Edd meg amit főztél :)
2020. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
egyre hülyébbek az emberek.
2020. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Légy bunkó a szeretővel (csinálj úgy, mint akit nem érdekel, hogy elmondja-e..) és ne feledd, egy jó ásó és új személyazonosság neked és a családodnak Peruban még mindig könnyebb út lehet, mint kibékíteni egy jogosan dühös feleséget (:
2020. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként nem ajánlanám,hogy elmond.Ha kiderül,hogy zsarolnak,én azt gondolom a feleségednek egyből az jutna eszébe,hogy csak ezért "mertél " férfiasan elé állni,egy ébként soha.Így legalább megmarad az esély,hogy esetleg le tudod építeni a nőt és utána tanulsz a hibádból.
2020. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Huhh ez necces...
2020. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Edd meg, amit főztél...
2020. ápr. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van:

1.a feleséged elé állsz és bevallod, bár elég nehéz lesz megértenie, hogy te engedve a zsarolásnak folytattad a kapcsolatot, ami még folyamatban van!

2. Leépíted a nőt, aki újfent emlékeztet arra, hogy különben elmondja a feleségednek. Erre hihetően tudatnod kell vele, hogy csak nyugodtan, már bevallottad és örülhet, mert megvolt a cirkusz, ám a nejed szeret és megbocsát. Ezzel nem hiszem hogy bármit tud kezdeni, de ha jól játszol, akkor elhiszi és nincs több eszköze ellened. Idővel ha mardos a lelkiismeret, még mindig elmondhatod a nejednek, de akkor már úgy tudsz róla beszámolni, mint sajnálatos múltbéli eseményről.

3. Mindenkinek van gyenge pontja. Még a szeretődnek is...

2020. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%
Ritka szemet not fogtal ki szeretonek. Ha nincs konkret bizonyiteka siman letagadhatod, ha kitalal. Mondhatod nem tehetsz rola, hogy beled szeretett es birtokolni akar.
2020. ápr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Te még csak azt hiszed, hogy bánod. Majd ha jön a fekete leves. Na, azt fogod bánni!
2020. ápr. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!