Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen viselkedésre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedésre lehet valami érthető magyarázatot adni? Lehet mentális beteg az exem?

Figyelt kérdés

még tinikorában megcsalta az első barátját 17 évesen, aztán egy másik barátjával miközben jártak elkezdett tinderezni.. ezek után 4 éves kapcsolat után csalta meg a következő barátját, összejöttem utána vele nem sokkal, kb 3 hét után megcsalt engem is...

tudom hogy nem kellett volna összejőnni vele de nagyon vonzó kisugárzása van, nem is tudtam azóta se túltenni magam rajta


2020. ápr. 3. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem beteg, egyszerűen ribnc. Nem értem mit vártàl. Ez tőrvényszerű az ilyeneknèl.
2020. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs, csak nem hűséges típus.
2020. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Az erkölcsi ferdeség és/vagy gyengeség nem mentális betegség.
2020. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen mintát látott.
2020. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sincs mentális baja, egyszerűen nem hűséges típus. Én azt mondanám, hogy ha tudja magáról, hogy nem tud hű maradni, keressen olyan pasit, aki benne van a nyitott kapcsolatban, s akkor kénnye-kedve szerint csalhatják egymást. Ha már számára ez jelenti az örömöt és az izgalmat, keressen olyat, aki osztózik ebben.
2020. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!