Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki el tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki el tud fogadni egy mentális beteg férfit, aki tünetmentes?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, aki megkerdezte, hogy hogyan ne rontsa el az alakulo kapcsolatait, ha mindig benyogi az elso par talalkan, hogy volt zart osztalyon?
2019. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik.


Páromnak példul több személyisége van, de ha nem mondta volna, akkor rá nem jövök. Nem látszik kívülről (nincs olyan, hogy egyik nap Dr. Jekyll, másnap Mr. Hyde), az egész a fejében van.

2019. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 igen

#2 nekem is csak a fejemben van, kívülről nem látszik

2019. nov. 12. 09:20
 4/19 anonim ***** válasza:
A lany kioffolt? Akivel talalkozgattal? Vagy minapropobol jott ez a kerdes?
2019. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kioffolta hiába írtuk, hogy hanyagolja a mentális betegség témát az ismerkedéskor. Szinte mindenki azt javasolta de úgyis a saját feje szerint megy. De akkor minek tesz fel kérdést?
2019. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj... a másik kérdésre is írtam, hogy a nők 99,99999%-a nem akar egy olyan mentális beteg férfit aki azt hiszi magáról, hogy sorozatgyilkos!

És ha ezt elmondod, akkor azonnal menekülni fognak teljesen érthető okból!

Amúgy nincs olyan, hogy tünetmentes... te sem vagy az hiszen különben nem érdekelne a dolog.

2019. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én csak egy nőt akarok, aki nem csak szexelni akar, hanem meg is ért.
2019. nov. 12. 09:52
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Persze. Nekem az ismerősöm aki skizofrén is párkapcsolatban van.


De szerintem az jó, ha nem. csak erre hegyezed ki az életed, hogy találsz e. Mert egy csomó élet van, aki meg mindenféle okokból nem talál, de az is lehet jó élet.

2019. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amugy tenyleg mindenki mondta ne mondd el, es irtam hogy jonni fog a kerdes elfogad e valaki igy...hat jott :D
2019. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom ő is tünetmentes volt, és papírja is volt róla.

[link]

2019. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!