Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki el tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki el tud fogadni egy mentális beteg férfit, aki tünetmentes?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 09:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Szemétség és kártékony is egyetlen szélsőségesen extrém esetet felhozni és mutogatni. A skizofrének nagy többsége SOHA nem agresszív tettlegesen. Sőt, a legtöbb rendesen beállított gyógyszer mellett teljesen normális, munkaképes (lenne), csak csomószor a buta tömeg által megalkozott stigmák miatt szorul a társadalom perifériájára. A másik meg, a kérdező mondta bárhol is, hogy ő is skizofrén?
2019. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én nem vágyhatok arra, hogy valaki megértse mi van a fejemben?

Akkor mi értelme egy kapcsolatnak?

Olyan átlagos nőt bárhol találok, aki rendszeresen szexelne velem és felületes dolgokról lehet vele beszélni, pedig tök átlagos külsőm van.


Folyton itt hisztizik mindenki, hogy egyik nőnek sem jön be. Na én elég sok nővel egy hullámhosszra tudok kerülni, kedvesnek tartanak, szimpatikusnak csókolózásig eljutni nem egy nehéz dolog, átlagos férfiként sem.


De én nem akarok olyan nővel lenni, aki meg sem próbál megérteni.


Erre két jó tanácsotok van:

1) tanulj meg egyedül élni

2) hazudj addig, amíg a kötődés miatt nem dobna ki annak ellenére, hogy nem ért meg

2019. nov. 12. 11:46
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

a tanulj meg egyedül élni az úgy értendő, hogy legyen valami tartalma még az életednek. ez nem azt jelenti, hogy ne csajozz. hanem pont azt a stabilitást adja, hogy ne legyél kétségbeesett. ne legyél az akinek meg kell sértődni az életre, ha esetlwg nem talál párt.


a hazudjott meg szerintem csak arra mondták, hogy ne ezzel nyiss. hanem akkor mondd el amikor már megismert, látja az értékeidet, kedvel. amúgy ha egyből ezzel kezdesz akkor még csak ez van az sztalaon.

2019. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
14%

Nekem van a családomban mentális beteg, éltem együtt mentálisan beteg családtaggal, tudom, hogy kívülállók mennyire hajlamosak ítélkezni, és tudom, hogy mennyire nehéz lehet az élet egy mentálisan beteg emberrel, de pont ezért nem akarok mentálisan beteg társat, nem érdekel, hogy tünetmentes-e vagy sem, elfogadom, hogy van ilyen, hogy betegség, nem vagyok ítélkező, nem gondolok és terjesztek ostobaságokat, de nem jövök össze mentálisan beteg emberrel. Tudom, hogy a tünetmentes is bekattanhat, nekem ez túl nagy kockázat.

Ha olyannal jövök össze, aki nem mentálisan beteg, aztán idővel észreveszek kezdeti jeleket, hogy abba az irányba halad, akkor természetesen megteszek mindent azért, hogy ne váljon súlyossá.

2019. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14 én láttam már mentálisan "egészséges" embert bekattanni.

Sőt rengeteg mentális beteg diagnózis nélkül mászkál és egy időzített bomba.

Eleinte sok ember csak ennyivel elintézni, hogy "áhh ő ilyen, én megszoktam már" annyi nőtől hallottam már..

Rajtam szó szerint semmit nem látott a környezetem, amíg kórházba nem kerültem, mert ez az egész a fejemben van.

Alapból úgy kezdtek egy kapcsolatot, hogy azt tudatosítjátok a másikban, hogy az ilyesmik nagyon gáz dolgok (részben én is ezért nem beszéltem senkinek erről), akkor csak annyit fogtok elérni, hogy úgy fog egyszer rátok szakadni a párotok betegsége, hogy csak bambultok, hogy most mi van..

Csak egy példa: az emberek 3%-ának vannak olykor kényszergondolatai. Minden 33-dik embernek, csak sosem beszél róla, mert még a társa elött is szégyenli.

Ezek közül bárkivel előfordulhat, hogy extrém stressz hatására elszabadul valami. Nekem is így volt, nem is tudtam mit kezdeni a szorongással és a gondolataimmal. Ha épp lett volna valakim, azt sem értette volna mi van. Mint ahogy senki nem értette a környezetemben.


Azt meg nem tudod megjósolni, hogy mikor lesz extrém stresszhelyzet és azt sem, hogy kiből mit vált ki, te pl lehet az én szituációban nem szorongással és kényszergondolatokkal küzdöttél volna, hanem idegösszeomlást kapsz és azért kerülsz kórházba.. láttam már ilyet is.

2019. nov. 12. 12:42
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, ha te elvárhatod, hogy valaki fogadjon el a betegségeddel együtt, más is eldöntheti, hogy akar-e MÁR beteg társat vagy sem. Mivel én tudom, milyen együtt élni egy beteggel, ezért erre szűrök. Inkább vagyok egyedül, mint olyan kapcsolatban, amiben nem érzem jól magam.
2019. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16

Nincs két ugyan olyan beteg ember.

Nem tudod milyen egy beteggel együtt élni.

Azt tudod, hogy milyen együtt élni azzal a beteggel, akivel te együtt éltél.

Aki idáig nem jut el agyban, az nálam alapból labdába sem rúg, szóval igazából mindegy.

Amúgy milyen egy "egészséges" emberrel együtt élni?

Mindegyikkel ugyan olyan?

2019. nov. 12. 13:23
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Én már rég letettem arról, hogy a párom megértsen. Én egy mentálisan sérült nő vagyok, az állapotom hol jobb, hol rosszabb, de soha sem tünetmentes. Legfeljebb nem mutatom. Ha dolgozom az lefoglal.

De egy egészséges ember ezt soha nem fogja megérteni. Mi sokat veszekszünk miatta. Pláne ha mélyponton vagyok és az megbénít. Ilyenkor van, hogy fel se tudok öltözni reggel. Szerinte csak lusta vagyok.

Élvezd az életet, ne akard elfogadtatni egy olyan emberrel a gondjaidat aki hasonlót se látott soha.

2019. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
Ne vegyétek támadásnak, de egy beteg ember nem tudja, milyen egészségesként egy beteg emberrel együtt élni, én ezt már átéltem, ezért nem kérek belőle már a kapcsolat kezdetekor, de mivel ismerem a kialakulás előjeleit, ezért a korábbi tapasztalatból merítve időben fel tudom ismerni, ha egy egészséges embernél jelentkezne ilyen probléma, és így időben el lehet kezdeni a probléma megfelelő kezelését. A vihar sem váratlanul érkezik, van előjele, a betegségek sem mások.
2019. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!