Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy hihette a szeretőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hihette a szeretőm, ha kitálal a feleségemnek majd őt választom? Arra nem gondolt h ezek után megutálnának a gyerekeim, és persze h a feleségem melett maradok, hogy ne legyen konfliktus?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 20:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát valahogy nekem nem menne tovább ha a férjem kapuzárási pánikra hivatkozva megcsalna. Utána h szexelnénk? Nem szívesen főznék rá, a mosásról ne is beszéljünk. Ha én vagyok annyira gerinces vele h nem csalom meg, akkor viszont elvárom. Nálam nem férne bele egy megcsalás, a belem kifordulna.
2020. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

És miért itt keresel önigazolást a hibádra? Hm?


Hogy hiheted azt hogy a másiknak nem voltak érzései amit te kihasználtál a nyamvatt kapuzárási pánikod miatt. A hölgy legalább az elejétől tudta, hogy családod van vagy csak később mondtad el neki, érzelmeket hazudva?! Vagy nem hazudva mert a kérdésedben írod, hogy idézem: "persze hogy a feleségem mellett maradok, """hogy ne legyen konfliktus""". A három idéző jellel külön kiemelve a hazugságaid mellett a nagy igazság. De az igazság valójában hogy vagy nyuszi vagy és nem mered bevallani magadnak se hogy a szeretődet szereted vagy a nagy igazság, hogy egyik nőt se szereted de akkor mr. Ego vagy. Így is úgy is előbb utóbb egy mufurc arcú ember leszel aki beleragadt egy helyzetbe és talán morgós mufurc ember a gyerekeid legnagyobb szomorúságára. Az asszonyról nem is beszélve. Mellesleg nyílván a szeretőd is tök szerelmes volt mert ha nem akkor nem próbált volna meg harcolni érted bár nagyon necc módon. Egy igazi nő úgy harcol hogy elenged és elmegy ha igazán szeret valakit és a harc lényege hogy harcolt a szeretet férfiért, ami nem azt jelenti hogy belerondít a férfi életébe hanem hogy a tiszta érzéseit egy életen át meg tudja őrizni, és ezt nem igazán szeretői kapcsolatra írnám mert aki igazán szeret ilyen helyzetbe odáig se jut hogy megismerje a másikat, ha tudja, hogy az illető foglalt. Az én véleményem hogy egyik nőt se szereted igazán mert itt fikázod a szeretőd akit csak ürítésre használtad, hogy mindkét nő mit érez irántad azt igazán csak ők tudhatják de lényegtelen és a szeretőnek szerencséje is hogy így alakult, a feleségednek nem biztos hogy olyan szerencse se a gyerekeidnek. Mellesleg nem is tudtam hogy menstruálsz, mert inkább a kapuzárási pánik a nőkre értendő a férfiak 70 évesen is tudnak gyereket csinálni. Attól hogy úgy érzi vki hogy kezd időssé vállni azt én nem nevezném kapuzárásinak.

2020. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
76%
30-as mindig a pasi helyzetével jöttök és mi van azokkal a szeretőkkel akik emiatt lelkileg lebetegedtek? Akit csak lyuknak használtak vagy mi van azokkal akiket kihasználtak anélkül hogy tudták volna hogy mi az igazság vagy mi van azokkal a szeretőkkel akik azt se tudták hogy a párjuk a következő héten nősül és mindezt a kedves közösségi oldalon sikerűlt megtudniuk mert nyílván a pasi nem ért a profil beállításokhoz vagy egy közös ismerősűk mesélte hogy olyan szép eljegyzési képük van, vagy mi van azokkal akik betegségből gyógyulva naívan mit sem sejtve az élni akarás ösztönétől vezérelve elkezdenek nyitni a külvilág felé és aztán jön valaki aki hazudik, kihasznál, és lelkileg rugdossa az embert csak mert üríthetnéke volt? Lsd kérdezőhöz hasonló ember aki fikázza a szeretőjét. Nyílván egy házasság nem fenékig tejfel de mi köze a házaspár problémájához annak a harmadiknak könyörgöm, hm?! Semmi! Tehát nem kellett volna ezt tennie vele most lelkileg biztos jól érezheti magát a harmadik. Mert nem szól a fáma arról hogy a szerető zaklató típus. Szóval itt csak a kérdező mutatkozott be hogy milyen ember, mert ha nem kérdez itt es bánja ugy talán írhatnád ezt de maximum akkor ha a házasságban kihasználják es bántják.
2020. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

# 33


Ebben akár lehetne is valami.. De a legtöbb szerető tudja hogy ő csak szerető. Egy családot ( feleséget, gyereket vagy gyerekeket) meg nem értem, hogyan lehet titkolni??


Mármint hogy gondolod, hogy valódi kapcsolatod van valakivel, miközben a másik hazamegy a feleségéhez, gyerekeihez ( elvégre a gyerek miatt nem válik mint azt megtudtuk, szóval szereti és foglalkozik vele). NE már, hogy valaki nem vesz ebből észre semmit? Hogy nem beszélhet vele telefonon pl esténként/BÁRMIKOR, meg nincs vele esténként.


Én nem vágom, hogyan lehet egy komplett családot eltitkolni valaki előtt, esküszöm. :D Hogyan? ezt magyarázd ár el kérlek. Aki nem kattos, annak eleve gyanúsak a lelépések, kimaradások egy normális kapcsolatban, enyhén sok az arcon bxó jel..

Nem?


Persze lehet tévedek, meg lehet pszihopata phasz is valaki, vagy rosszabb esetben mentális beteg aki mániákus hazudozó, és lehazudja neked hogy külföldön él és hetente jár haza, vagy katona vagy akármi.. De alap esetben nem normális és nem titkolható sokáig, ha családja van akivel együtt él az ember..

2020. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!