Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy hihette a szeretőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hihette a szeretőm, ha kitálal a feleségemnek majd őt választom? Arra nem gondolt h ezek után megutálnának a gyerekeim, és persze h a feleségem melett maradok, hogy ne legyen konfliktus?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 20:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
84%
Még ha nem is ez volna a napi provokatív kamu, akkor is felhúzna. Csak mert túl sok az, ilyen felfogású férfi.
2020. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem ígértél neki semmit soha, akkor valószínűleg az az egyszerű válasz, hogy buta a szerető. Akinek van esze, az tudja, hogy egy szeretői viszonyban sosem nyerhet, főleg akkor, ha kitálal... mindenesetre le a kalappal a feleséged előtt, hogy megbocsátott. Megkérdezhetem hogy meddig tartott a viszony, és hogyan derült ki? A szeretőddel megszakítottál minden kapcsolatot?
2020. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hamis ígéretekkel tömted a fejét a punciért. Ő meg simán elhitte a hazugságaidat. A fajtád általában mindig ezt csinálja. A tetteknek következményei vannak, ideje tudomásul venned.
2020. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
14%

#13


Mondjuk neki is lehetett volna több esze, elég komoly probléma az emberi hiszékenység és naivság. Mindkét nemre értve, lásd a rengeteg "jajj, csalók átvertek" - holott tök nyilvánvaló, hogy csalók, de nekik nem esik le. Hogyan nem...? Ezt nem tudom megérteni.


Ilyen eseteknél sem. Nyilvánvaló jelei vannak az emberi hazugságoknak. Bár lehet csak azért tudom jól felismerni, mert magam is szoktam hazudni így másnál nevetve ismerem fel.

2020. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
Én is simán elmondtam volna. Nem azért, hogy az illető velem legyen, mert nekem nem kell ilyen retek, hanem azért, hogy a nőnek is legyen esélye választani, hogy ezt az életet akarja élni vagy egy normálisat. Én is hálás lennék, ha valaki szólna nekem, hogy a párommal csak vesztegetem az időt.
2020. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg egy kamu kérdés.

Vagy nagyon jó értékrendben nevelt gyerekek, (többen), ha eleve úgy lettek nevelve, hogy a "megcsalás hosszú házasságban belefér".


Érdekes, hogy legalább egyiket sem érint ez morálisan vagy érzelmileg nem utálta meg az apját.


Illetve itt szépen bele is futottunk egy ellentmondásba kérdésnél: most akkor megutáltak a gyerekek vagy rendben van hogy csalod a feleséged?


Vagy lehet már egy hót kirakat családról van szó, ahol a feleség is évek óta csal, azért xarja le ilyen nagy ívben hogy félrementél.. De hogy nekem pl ez nem normális szitu, annyi szent. :D

2020. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az utolso ketsegbeesett otlete, vagy siman bosszu nem tudom.

Erre neked kellett volna gondolni, nehogymár mas sara legyen hogy te felred.gsz. Szép gondolat, mit ne mondjak hogy mivel mar jo reg ota agyutt vagytok belefer. Szepen meghalaltad az egyutt toltott eveket. Sikerult a gerinctelenseget továbbadni utodaidnak is, pacsi, ugyes vagy. Hát, en a nejed helyeben hatalmasat csalodtam volna. Szerintem o is, csak ugye a latszat kedveert tartja magat. Bele se tudsz gondolni milyen a masiknak. Empatikus keszseged semmi. Megis mit szeressenek a gyerekeid ezen? Kar a szot fecserelni rad, ugyse erted mi a problema.

2020. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
11%
Ez egy mocskos dolog szerető részéről. Én 6 éve vagyok szerető de sosem tálalnék ki.
2020. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
89%
Itt nem a szerető a patkány. Utáljanak csak meg a gyerekeid, lehet akkor ők nem válnak majd olyanná mint te.
2020. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
22%
Olyan jó a válaszokat olvasni. A gyakori a szent emberek gyülekező helye. Kár, hogy az életben ezt a legkevésbé sem látom. Mindegy férfi, nő, úgy dugnak félre, mintha a tízparancsolatban lenne leírva, hogy kötelező.
2020. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!