Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségemnek viszonya volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek viszonya volt közel egy évig egy pasival, félek, hogy még mindig szereti. Hogy tegyem túl magam?

Figyelt kérdés
8 éve voltunk házasok, amikor 4 éve a feleségem összejött egy 25 éves pasassal, akit munkánál ismert meg. 1 éven át találkozgattak, nem sejtettem semmit, mert nagyon sok emberrel találkozik a munka miatt, később ő maga vallotta be és megszakította a kapcsolatot a férfival, én pedig megbocsátottam, mert tudtam hogy én is tehetek róla, sok minden közrejátszott, nem akartam elveszíteni. Később született még egy lányunk, ez elfeledtette a múltat és a családra koncentráltunk. De sokszor félek, hogy újra felveszi vele a kapcsolatot vagy még mindig szereti, csak az tartja vissza, hogy a családja múlik rajta. Azt mondta, hogy akkor szerelmes is volt. Tudom, hogy mással nem csalna meg, de valamiért mindig attól rettegek, felbukkan majd az a pasas, mivel vannak közös ismerőseik és attól félek, hogy valahol összefutnak, amire megvan az esély. Mit tegyek, hogy ezen túllépjek? Szerintetek szeretői viszonynál sosem múlnak el a korábbi érzések?
2017. jan. 30. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mással nem csalna meg?

Hát ebben ne légy olyan biztos.

Én pont ez miatt hagytam el a feleségem, nem fogom magam folyamatosan ezen stresszelni hogy kivel,mikor,mit csinál , mikor csal meg újra... Nehogy már még én legyek idegbajos az ő szarsàga miatt.Lehet nem tette volna meg. De tök mindegy, oda a bizalom. Nálam azt csak egyszer lehet eljátszani.


Te ezen akarsz egész életedben tipródni hogy mikor fut össze a palival?

2017. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Meg kellett volna ölnöd a csávót. Akkor most békében élhetnél. Egy börtönben.
2017. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
78%

Szerintem ez az érzés akármit csinálsz, rosszabb perceidben elő fog jönni. Koncentrálj arra, hogy végül téged választott. Emellett gondoskodj róla, hogy a kapcsolatotok párkapcsolatként is funkcionál (pl rendszeres szex és egy-egy közös program csak ketten), nem csak családi kapcsolatként.

Én magam nem voltam ilyen helyzetben, de egy barátom igen, onnan vannak a tippek.

2017. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Hihetetlenül jó ember vagy, hogy erre képes voltál. Én csak bíztatni tudlak nem sok mást. LEsznek itt olyanok mint az első, akik képtelenek a megbocsátásra, de én hiszek a házzaságban, és abban, hogy nem lehet elválni.


És abban, hogy ha házasodik az ember, akkor már csak a megbocsátás van mint lehetőség semmi más.

Erős vagy, hogy te ezt képes voltál meglépni! Gratulálok hozzá, mert ritka.


Remélem sikerül ezt az akadályt is leküzdened majd, és esetleg a feleségeddel megbeszélni ezt az egészet.

2017. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.De sok idióta nő van....Ha engem így szeretne valaki,mint te ezt a hálátlan dög asszonyod...

Nem vagyok ilyen típus-de ha hasonlót tennék a férjem gyorsan a kezembe adná a bőröndömet...a pasiba meg beleállna valami kerti szerszám csak úgy véletlen...

2017. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is úgy gondolom, mint az előző! Ilyen pasi es nem becsultek meg! Egyes nők mit meg nem tehetnek! Tényleg! Harpaiak, csalnak es a férjeik lesik minden gondolatukat, sokan nem is dolgoznak.... Bárcsak ilyen férjem lett volna, lenne es nem hagyott volna ott 2 eves gyerekkel, mig en otthon hűségesen vártam. (pedig csinos, szenvedélyes es házias voltam, nulla megbecsüléssel) Mások meg mi mindent megtehetnek következmények nélkül? Ki érti ezt?
2017. jan. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a nejed ennyi az egesz.
2017. jan. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aztaaa,bár nekem is ilyen férjem lett volna,aki ennyire elhanyagol,hogy megcsaljam........
2017. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:
Elismerésem, hogy meg tudtad bocsájtani ezt neki, én biztos nem tettem volna, ráadásul akkor még gyereketek sem volt...most már talán te is belátod, hogy rossz döntés volt...a bizalom elúszott, azóta sem jutottál túl a dolgon, stresszeled magad, ennyit nem ér.
2017. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki megtette egyszer, az ismét meg fogja tenni. Sajnos tapasztaltam..
2017. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!