Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki miért tart szeretőt? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért tart szeretőt? Mi visz rá benneteket?

Figyelt kérdés

A kérdést nem provokatívnak szánom, szimplán csak "közvéleménykutatok".

A legjobb barátnőm szeretői viszonyt folytat egy negyvenes, többgyerekes férfival. Egy éve megy ez köztük, végigszenvedtem már vele több hullámvölgyet, sírást, és pár boldog pillanatot is. Hiába próbálok neki segíteni, nem hallja meg, amit mondok, hogy ennél többet érdemelne, és vessen véget a viszonynak. A férfi soha nem ígért neki semmit, őszintén megmondta, hogy nem fog elválni, a házasságával szerinte minden rendben van, ennek ellenére a barátnőm belement, és persze, bele is szeretett.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy akik 15-20 éves házasok, 40-50-es korosztály, ha otthon minden rendben van, miért léptek félre? Egyszerűen csak kell az újdonság varázsa? Ha otthon van szex, akkor is? Ha jól megvagytok, akkor is? Vagy tényleg igaz, hogy ha valaki félrelép, akkor ott minden esetben van probléma a házassággal? Vagy ha azt mondjátok, hogy minden oké, akkor a gyerek a húzóerő?

A barátnőm a 30-as éveiben jár, csinos, okos nő, de nem az a bombázó típus, aki után bomlanak a pasik, elképzelhető, hogy a belső tulajdonságaival fogta meg a férfit? Egy szeretői viszonyban nem épp ezt gondolnám, ezért segítsetek megérteni. Írnátok nekem véleményeket, tapasztalatokat? Ha más nem, "elrettentésképp" megmutatnám a barátnőmnek, hogy lássa, nem viszi őt előre az, amit most csinál. Tudja, hogy segíteni akarok neki, néha hajlik is rá, hogy belássa, ez nem tesz jót neki, de aztán minden marad a régiben. Ha ő továbbra is így dönt, nem fogok beleszólni, csak nem szeretném, hogy még jobban csalódjon, és leragadjon egy ilyen kapcsolatban, amikor várhat rá egy normális élet, családalapítással, igaz szerelemmel, ha ebből kilépne, és új életet kezdene.


2020. febr. 24. 13:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szeretői kapcsolatunkban mindketten házasok vagyunk. 50-es korosztály. Én semmiben sem akarom (tudom) überelni a feleséget. Idősebb, zömökebb vagyok, a szexben kicsit sem bevállalós. Azért mentem bele évekkel ezelőtt, mert szerelem volt és nekem nincs rendben a házasságom. A férjem költekező, én vagyok a jobb, a műveltebb, szexben is nekem nagyobb az igényem. A válásra is gondoltam. Aztán valahogy nem lett belőle semmi. Szeretőm: Náluk minden a legnagyobb rendben, szex kétnaponta van, (velem hetente), szereti a feleségét meg engem is. Mindkettőnket másért. Ezt mondja. Meg nagy most már a vagyon, amit háromnegyed részében Ő teremtett meg. Ő is megmondta az elején, hogy nem válik el. Nekem Ő kiegészíti a házasságomban lévő hiányosságokat. - a plusz szex, a kellemes beszélgetés-

így kerek az életem. Gondolom azért - akármit is mond- valami hiányt én pótolok ki az Ő életében is, csak túl büszke hozzá, hogy bevallja mégsem olyan csuda jó, meg boldog a házasságában.

2020. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Barnabas333 ***** válasza:
100%
11-es irigykedem, nekem is kiegészíthetné egy elhanyagolt hölgy az életem. 42F
2020. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer bonyolódtam ilyesmibe, azt hittem, megéri. Nagyon nem így volt. Viszont sokat tanultam belőle.
2020. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolótól kérdezem, mi volt a tanulság? Tényleg érdekel, hogy ki miért lesz szerető és mit tanul belőle?
2020. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

3as

te írtál egy hasonló agymenést a velvet.hu-ra is igaz? kb tök ugyanezekkel a szavakkal...

[link]

2020. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a barátnőm van így, 29 éves, 9 éve van együtt egy házas pasival (gyerek nincs), ígérgeti neki, hogy így meg úgy szereti, hitegeti, hogy elhagyja az asszonyt stb, ő meg elhiszi.

karácsonykor az asszony megtalálta az sms-t a telefonban, majd felhívta a barátnőmet, a pasit választás elé állította, hogy kit választ? Ő azt mondta az asszonnyal marad és ne "zaklassa" tovább. Ez volt karácsonykor, ünnepek után ahogy le tudott lépni, ott volt a barátnőm házánál reggel, és könyörgött neki, hogy de őt szereti és a többi, a hiszékeny meg el is hiszi.

Mondjuk nem csoda, nincs viszonyítási alapja, tapasztalata, mert szűz volt mikor összejöttek.

Hiába magyarázom neki mit tegyen, nem hallgat rám. De mondtam is neki, hogy nekem ne panaszkodjon, ne jöjjön hozzám sírva, mert már konkrétan idegesít.

Közel a 30-hoz meg már elgondolkodhatna családalapításon, nem egyszerű párt találni, pláne ha lassan már kifut az időből.


Én történetem:

Én független vagyok, de pár éve összejöttem egy elvált pasival, akivel megértjük egymást, jókat beszélgetünk, közös programok és szex is van ami isteni vele, viszont ezen kívül nem fog meg benne semmi. Kedvelem, de nem vagyok belé szerelmes, kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele, pedig minden klappol.

Valószínű a barátnőd is ilyen szituban van, mármint a pasi részéről, jól elvan vele, jó vele a szex, de érzelmek nincsenek.

2020. febr. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!