Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki miért tart szeretőt? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért tart szeretőt? Mi visz rá benneteket?

Figyelt kérdés

A kérdést nem provokatívnak szánom, szimplán csak "közvéleménykutatok".

A legjobb barátnőm szeretői viszonyt folytat egy negyvenes, többgyerekes férfival. Egy éve megy ez köztük, végigszenvedtem már vele több hullámvölgyet, sírást, és pár boldog pillanatot is. Hiába próbálok neki segíteni, nem hallja meg, amit mondok, hogy ennél többet érdemelne, és vessen véget a viszonynak. A férfi soha nem ígért neki semmit, őszintén megmondta, hogy nem fog elválni, a házasságával szerinte minden rendben van, ennek ellenére a barátnőm belement, és persze, bele is szeretett.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy akik 15-20 éves házasok, 40-50-es korosztály, ha otthon minden rendben van, miért léptek félre? Egyszerűen csak kell az újdonság varázsa? Ha otthon van szex, akkor is? Ha jól megvagytok, akkor is? Vagy tényleg igaz, hogy ha valaki félrelép, akkor ott minden esetben van probléma a házassággal? Vagy ha azt mondjátok, hogy minden oké, akkor a gyerek a húzóerő?

A barátnőm a 30-as éveiben jár, csinos, okos nő, de nem az a bombázó típus, aki után bomlanak a pasik, elképzelhető, hogy a belső tulajdonságaival fogta meg a férfit? Egy szeretői viszonyban nem épp ezt gondolnám, ezért segítsetek megérteni. Írnátok nekem véleményeket, tapasztalatokat? Ha más nem, "elrettentésképp" megmutatnám a barátnőmnek, hogy lássa, nem viszi őt előre az, amit most csinál. Tudja, hogy segíteni akarok neki, néha hajlik is rá, hogy belássa, ez nem tesz jót neki, de aztán minden marad a régiben. Ha ő továbbra is így dönt, nem fogok beleszólni, csak nem szeretném, hogy még jobban csalódjon, és leragadjon egy ilyen kapcsolatban, amikor várhat rá egy normális élet, családalapítással, igaz szerelemmel, ha ebből kilépne, és új életet kezdene.


2020. febr. 24. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy a te történeted szempontjából. A férfi megmondta, hogy nem válik, és ez a lényeg, hiába ringatja ábrándokba magát a barátnőd. Ha nem tud és akar mindig második lenni, akkor ki kell lépnie a kapcsolatból!
2020. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

csak azt lehet megmenteni aki akarja, aki nem, azt nem.


amugy a ferfiak genetikai programja a minel tobb nosteny megszexualizalasa. ennyi

2020. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
40 felett több mint félszáz szeretővel a hátam mögött a válasz egyszerű: mert megtehetjük! És ez nem nagyképűsködés és provokáció, hanem egyszerű tény. Megvan a megjelenésem, fellépésem, presztízsem és a 30 feletti nők a nagyon könnyű préda kategóriát erősítik. Mindegyikkel tisztáztam, hogy nem lesz több szexnél, de kivétel nélkül mind szerelmes volt és hitte/remélte, hogy előbb-utóbb majdcsak megfog magának. Nem történt meg egyik alkalommal sem. És ha a nagy számokat figyelembe veszik a barátnőd, könnyen kiszámolja, hogy mivel nem egyéjszakás, hanem tartós szeretői viszonyra gondoltam, így egyértelmű, hogy párhuzamosan futnak a szeretők. Ő sem egyetlen és sosem lesz az. Megtesszük mert van rá alkalom és van hozzá partner.
2020. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy nekem, mert nem jó érzés látni, hogy a barátnőm, akit szeretek, folyamatosan őrlődik, az egyik része szereti ezt a férfit, a másik része meg azon kattog, hogy nem elég jó, nem elég szép, nem elég arra, hogy a férfi őt válassza. Én pedig nem akarom, hogy ezt az érzést tovább táplálja magában, ezért akarom megérteni, hogyan működik ez az egész. Nyilván annyit én is értek, hogy két pnci jobb, mint egy, és lehet, hogy én vagyok naív, de valahogy azt gondolom, ennél azért árnyaltabbak a dolgok.
2020. febr. 24. 13:32
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

A szóban levő férfi óriásit hazudik, amikor azt mondja, hogy a házassága rendben van. N I N C S ! ! Ha rendben lenne, akkor hű lenne.

A barátnődet azért nem értem, mert ilyen kijelentések után is (tehát tudatosan!) szétbomlaszt egy házasságot (hiszen a férfi boldog házasságban él, gyerekek stb), mégis belemegy a kapcsolatba. A n őket általában azzal lehet ilyen kapcsolatról meggyőzni, hogy a férfi boldogtalan házasságról panaszkodik...

Ffi.

2020. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Igen, én is így gondolom, hogy valószínűleg nincs minden rendben azzal a házassággal. Pálcát én nem török senki felett, amíg nem voltam a helyzetükben, a barátnőmön is látom, hogy megsínyli ezt az egészet, ennek ellenére belement, de abban nem hiszek, hogy ő az egyedüli hibás a történetben. Az legalább jó, hogy a pasi őszintén megmondta, sosem fog elválni, de mégis azt látom, hogy ott a remény a barátnőm szemében sajnos.
2020. febr. 24. 13:38
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőd csak hitegeti magát. Önbizalomhiányos, szeretet morzsákért koldul. Javasolom, hogy forduljon pszihológushoz, mert elrepülhet az egész élete így és a végén egyedül marad. Akkor viszont hiába fogja nézegetni a fiatalkori képeit, senkinek nem fog kelleni már. Sok "vénlány" élt így és él most is csak most a "szingli" jobban hangzik, de ezek mögött szomorú történetek vannak. Tedd föl neki azt a kérdést: hogyan látja magát 10 év múlva?
2020. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Nemcsak önbizalomhiányos, de önbecsülése sincs. Ő a férfinek sorban az utolsó, nem a második, nem a harmadik, hanem az utolsó helyen van. Ráadásul valószínüleg szexben megpróbál mindent megadni neki, hogy lekőrözze a feleséget, a férfi pedig pont ezt használja ki. És ahogy írja az egyik válaszoló, lehet mellette más szerető is. A pasik amíg megtehetik és nem buknak le addig jól elvannak több nővel is. Több storyt ismerek, sehol sem végződött jól és nem a pasi volt a vesztes, sőt sokszor már az utód is ott volt a "kapuban". A pasik jól elvannak, ha nincs szerető, ott a feleség, de azért csinálják, mert mindig van/lesz szerető jelölt. Több szerető is azzal hitegeti magát, ha nem vele akkor mással fog félred.ugni a "szerelme" és máris benne van ebben az ördögi körben. Nem akarják észre venni, hogy ők csak ki vannak használva, ideig óráig, vagy akár évekig a testüket "árulják" egy remélt kapcsolatért.

Elég nagy baj van egyesek fejében.

2020. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Biztos rengeteg rendes, normális srácot kosarazott ki, míg egy ilyen alak alá befekszik. Megérdemli, hogy ne legyen sosem normális kapcsolata, és öregedjen meg macskák között, egyedül. Ámen!
2020. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az ember genetikailag nem monogám, csak a társadalmi konvenciók hatására az /látszólag/. A gyereket fel kell nevelni közösen lehetőleg, ez az elvárás. Nem tud senki sem évtizedekig a másik számára érdekes, izgalmas maradni, még akkor sem, ha egyéb téren működik a házasság. Ha meg működik, nem rúg fel mindent, csak ezt a részét színesíti. Statisztikák szerint, ha egy férfit 6 hónap alatt nem mozdítja ki valaki a házasságából, akkor később már nem is fogja. Ez a rossz hírem a barátnője számára, meg az, hogy az évek elmúlnak és végül egyedül marad.
2020. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!