Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek benneteket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek benneteket mennyire zavarna, ha a párotok más nőkkel viccelődne?

Figyelt kérdés
A párommal egy munkahelyen dolgozok,ès szokott egy másik hölggyel viccelődni,nevetgèlni.Nem esik jól,de nem akarok fèltèkenysègi jelenetet meg olyan nőnek,aki bekorlátozza a párját.Viszont szó nèlkül sem szeretnèm hagyni.Hogyan beszèljem meg vele?Mikènt tisztázzam?.Egyèbkènt sokat mondogatja ,hogy szeret ,ès látok rajta ragaszkodást.

#viccelődès
2020. febr. 14. 15:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeretnèk tippet kèrni
2020. febr. 14. 16:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Azt mondják a nevetés a legjobb orvosság.
2020. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd rá. Valószínűleg csak hülyéskedik vele, mert együtt dolgoznak. Én is viccelődök kollégákkal, pedig egyik se érdekel, mint férfi és fordítva is ez a helyzet 100%.
2020. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ezen mégis minek kéne rosszul esnie? Mi nem dolgozunk egy helyen, de ismerem a kollégáit és a kolléganőit, vitt már többször céges bulira vagy összejövetelre. Dehogy zavar, örülök, hogy jó fejek a kollégái és a kolléganői, a barátnői is jó fejek. Nincsenek önértékelési problémáim és nem vagyok féltékeny, nem akarom azt, hogy én legyek az egyetlen, akivel jól érzi magát, nagyon alja dolognak tartom ezt a hozzáállást.
2020. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez mit keres a megcsalás kategóriában? Beteges, hogy téged komolyan zavar ha mással is képes NEVETNI. Nevetni bammeg. Szép kis társ vagy hallod, az ellenségeimnek se kívánnék ilyen barátnőt.
2020. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell ennyire leoltani?

Engem is zavarna lehet. Lehet alacsony az önértékelésem és azért, de zavarna ha félre érthető szituban látnám esetleg. De azért, mert az én férjem mondjuk csinált olyat ami miatt már nem bízok benne 100%. Lebukott és nem tagadta, tudta hogy nagyon sértő volt amit csinált. Nem tettleges megcsalás, de mégis olyasmi volt...


Lehet tényleg csak hülyülnek. Én is volt, hogy szakadtam a röhögéstől az egyik férfi kollégával a melóban annyi baromságot beszeltünk. De az is lehet, hogy tetszik neki és azért olyan jó vele hülyülni...

Én megkérdezném ha nagyon zavarna a dolog, hogy melyik verzió áll fenn.


Igazából én ezért nem dolgoznék egy helyen a férjemmel, mert tudom, hogy zavarna engem is, meg lehet őt is ha látnánk egymást olyan szituban, holott lehet tényleg ártatlan röhögés az egész... Lehet félre értések lennének.


Kérdezd meg, miről szoktak beszélgetni! Aztán onnan majd odaterelheted a dolgot, hogy elmond téged kicsit zavar... Én így csinálnám.

2020. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnèm,ha azt gondolná,hogy nem bízok benne.Az a baj,hogy nem vagyok nevetgèlős,ès locsi-fecsi típus.
2020. febr. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!