Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltak-e meg már benneteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak-e meg már benneteket? Szerintetek mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Én csaltam meg.

A kapcsolat jó volt, de a szexualitás nem.

A testi vonzalom is kezdett alább hagyni a gyenge szex miatt.

Viszont a kapcsolat többi része tényleg jó volt és boldogok voltunk.


Egy külön töltött hétvégi bulizás alkalmával megismertem egy lányt, aki jobban vonzott, mint addig bárki (és azóta is bárki). Csókig jutottunk és ott megálltunk.


Másnap megtörtént a szakítás. A megcsalás tényét nem mondtam el.

2019. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Az, hogy egy jellemtelen szar ember. A következő három nőjét ugyanúgy megcsalta, azóta egy házassága is tönkrement.
2019. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Nem tudom. Mindig azt hittem, hogy meg fognak. Az első komoly kapcsolatomban a srác csóró volt és nem jó pasi, szerintem ezért nem. A második meg nem tudom miért nem, neki tudom, hogy lett volna lehetősége, észrevettem, ahogy flörtöltek vele.
2019. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csaltam, mert mikor elkezdődött a kapcsolat, én már akkor cikinek éreztem, hogy még szűz vagyok, de ő nem lépett ez ügyben, úgyhogy visszautasítva éreztem magam. Nem akartam még tovább várni, miután még egy évvel idősebb lettem.
2019. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csaltak meg. Azért, mert nem adtam meg, amire vágyott (lelkileg, nem szex terén), úgyhogy valamilyen szinten megérdemeltem.


Egyszer én is megtettem. Ugyanebből az okból, plusz engem mindig is vonzottak a nyílt(abb) kapcsolatok.

28F

2019. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert egy aljas gerinctelen alakkal hozott össze a sors.6 év alatt 4 nővel csalt meg.
2019. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már igen. nagyon kellett a pénz és sokat melóztam+ suliba is jártam. nem volt kedvem és erőm semmihez. elhanyagoltam.
2019. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Én csaltam többször is. Az oka az volt, hogy vallom hogy inkább azt bánjam meg hogy megtettem mintsem azt hogy nem.
2019. szept. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!