Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Benneteket menyi ideig taszito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket menyi ideig taszitott a szex a párotokkal?

Figyelt kérdés
miután kiderült,hogy megcsalt meddig volt undorotok a párotoktól szexuális téren
2018. dec. 1. 07:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ugy értem,kiderült hogy a barátnőm megcsalt dgott mással sokszor,és nem tudom miért undort vált ki belőlem amikor sexelnünk kell,ez normális vagy velem van baj?
2018. dec. 1. 07:48
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem normális a reakciod, nekem is undorom lenne a szexhez hogy tudom hogy megcsalt mással volt. Nem is menne nekem.

N

2018. dec. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

Ennyire ne legy mar papucs.

Rosszabb mar csak akkor lennel, ha a csajod megkerne, h jahj ugyan mar, szajjal meg elegitsd ki a dugopartneret mert o mar igy h kiderult, nem dug vele.

Vagy de :'D

2018. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
azt mondta erre hogy akkor keressek magamnak szűzlányt ha nem tetszik,meg örüljek annak hogy lemondott a saját boldogságáról azért hogy együtt maradtunk,ezt én gondolom igy pedig hogy én maradtam vele a körülmények miatt,én eröltetek magamra mindent hogy neki legyen jó,én nem is értem.
2018. dec. 1. 07:55
 5/21 anonim válasza:
9%
Csajoknak szívesen mesélek ilyen élményekről 🙂, 32/F
2018. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Ja hogy még neki áll feljebb. Ez új.:D

Miért nem dobod a pííbe?

2018. dec. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
De most komolyan, miért vagy együtt egy ilyennel? Miért aláztatod meg magad vele?
2018. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nincs is hova mennem,meg a körülmények gyerek lakás stb,ezt ő is tudja azt mondta mit ugrálok ugy sincs senkim hova mennék,na ezért
2018. dec. 1. 08:20
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

5 perciig.



Aztán megdugtam utoljára én is, és kirúgtam.

2018. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nyald ki rendesen, a nyelved csak nem lankad le. 😑
2018. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!