Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Benneteket menyi ideig taszito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket menyi ideig taszitott a szex a párotokkal?

Figyelt kérdés
miután kiderült,hogy megcsalt meddig volt undorotok a párotoktól szexuális téren
2018. dec. 1. 07:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem ez volt/lesz az első alkalom hogy magcsalt. Meg is fog később is mert nincs következménye. Te szépen megbocsájtod neki mert hogy nincs hova menned ő meg ezt mindig ki fogja használni. Tűrjed menjél tönkre van még hely a pszichiátrián.
2018. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nem bocsátottam meg semmit,amugy nem érdekel hogy kivel bszik,csak idegesit ez a élethelyzet,max ha találok valakit másik párkapcsolatot akkor tudom megszabadulni ettől a lotyotol
2018. dec. 1. 08:32
 13/21 anonim ***** válasza:
16%
Az nem számitott, mikor megismerted, lehet előtte még pár napja minden lukból szivárgott belőle a G. Még is boldogan csókoltad, dugtad. Mi a különbség a kettő között? Igen, keressél egy még szűz nőt magadnak.
2018. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

“max ha találok valakit másik párkapcsolatot akkor tudom megszabadulni ettől a lotyotol”


Olyan szánalmas vagy, mint a liánozós csajok.


Nem baj, ha a pasi, csalja, veri, alázza őket, amíg nincs meg az új farok, addig kitartanak.


Keresd meg a tökeid, nézz egy albérletet vagy munkásszállót, és hagyd ott a csajt. Hidd el, szeretőnek jó lesz, de teljesen senki em nem fog kelleni

2018. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14 ha nem tudod valakinek az élethelyzetét ne itélkezz még te is kerülhetsz hasonló helyzetbe
2018. dec. 1. 08:40
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

15: Aki lusta dolgozni, és inkább egy ilyen lotyón élősködik, az meg is érdemli, hogy csalja.

Miből gondolod, hogy tálalsz egy jobbat, akinek van lakása, és te kellesz neki? Kicsit sokat képzelsz magadról, ahhoz képest, hogy a nődtől függsz.

2018. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem én jöttem egy publikus fórumra nyavajogni.


De ha megtetted, akkor ne siránkozz, hogy véleményt mondanak.


Tudod basszus, miért csal az asszony? Mert te nem a férfi vagy az életében, hanem a pucsogós lakótársnője.

2018. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%
Hat éve nem nyúltam hozzá és mázhoz sem. Bennem nagyon kínyírt valamit. Együtt maradtuk. Az én lakásom, sok pénzem van. Olyan, mint egy házvezető haver. Nagyon degeneráltul hangzik tudom, de ez így jó nekem. Nem tudom, hogy mit művel a hátam mögött, de nem is érdekel. Nincs még/már többre igényem. Jól elvagyok.
2018. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Ő félrekefél,te meg a pénzért vagy vele.Megérdemlitek egymást. Egyik kutya másik eb. Hogy lehet egy férfi ilyen szerencsétlen????
2018. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindennőqzrv@ meg aranyásó. Ja várj 🤣
2018. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!