Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem féltek attól, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól, hogy megcsal a párotok? Hogy megunt benneteket és új partnert fog keresni?

Figyelt kérdés
Férjem már évek óta külföldön,havonta 3 napot nagyunk együtt(max 5).Mégis bennem van a félsz,hogy megcsal.Hogy megunt már sok,sok év után.Biztos,hogy az én önbizalmam is a padlón.....
2019. nov. 13. 07:20
1 2
 1/18 Kandelakuku válasza:
46%
Hát ja, kétlem, h bírná ennyi ideig szex nélkül... Hidd el, kint megvannak a maga nő ügyei, ez 100%! És nem bántásból írom!!!
2019. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Jesszus. Ez nem házasság, hogy havi 4 napot találkoztok. :(
2019. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Igazából csak a saját hétköznapjaimat keserítem ilyen gondolatokkal. Ha meg akar csalni, úgy is megteszi, hiába kattogok rajta. Egy dolgot tudok tenni: feltétel nélkül szeretem és bízom abban, hogy nem él vissza ezzel.
2019. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Még úgy is megcsalnak sok nőt, hogy együtt fekszenek le este. Nemhogy külföldön... Bocsi, de az ugly truth
2019. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem, én nem félek tőle. De mondjuk én együtt elek vele. Nagyon naiv emberre vall azt képzelni, hogy havi 3-5 nap elegendő egy kapcsolathoz hosszútávon. Nálatok nem is a megunás játszik, hanem az együttlét hiánya. Az iylen kapcsolatnak mi értelme van?
2019. nov. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Akkor miért így éltek, kedves kérdező?


Sem én, sem feleségem nem lennénk hajlandók pár hónapnál hosszabb ideig úgy élni, hogy valamelyikünk nem ér haza esténként, csak hétvégén vagy még ritkábban.

Ez egy életforma, ami nem mindenkinek való.

2019. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

A hozzászólásokat elnézve elég idióta társadalmi berögzülés ez, hogy az emberek a szex mennyiségével/minőségével határozzák meg a megfelelő kapcsolatot.

Számomra egy kapcsolat nem a szexről szól. Ha ilyen lenne, hogy külföldön dolgoznék, és havonta 3 napot lennénk együtt, tény, hogy kevésnek tartanám, de nem a szex miatt, hanem a minőségi együtt töltött idő hiánya miatt.

Ja és férfi vagyok, ezt adjátok össze...

2019. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7!


Nekem pl a szex épp nem jutott eszembe. Anélkül epp elég sokáig ki lehet bírni. De mitől párkapcsolat, mitől házasság az, ha havonta 3 napot vannak együtt? Az évi 36 nap. Magyaran egy év alatt kb egy hónapot töltenek együtt. Ez nem párkapcsolat.n

2019. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha bekövetkezik, akkor válasszon, nem tartom vissza, hogy megtalálja a boldogságát, nem akarom, hogy olyan legyen mellettem, aki nem igazán szeret,nem igazán ragaszkodik. Csak hát persze így csak olyan személyiség áll hozzá a dolgokhoz, aki kellően biztos önmagában és megismerte már a partner mélyebb belső tulajdonságait is (megbízhatóság, őszinteség, lelkiismeretesség9 és belátja azt, hogy a másik is ember, fellángolhatnak benne vonzalmak mások iránt is.
2019. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem csoda, ennyire félsz tőle, ha már a gép(kéz)írásod is tükrözi, hogy milyen erősen birtokló ember vagy. A központozások után tessék szünetet hagyni - azaz több levegőt a másiknak. Ha rátelepesz a mésikra, az megfullad és biztosan elmenekül. Vagy ha úgy tetszik, biztosna meg fog csalni.


Bízz benne és bízz magadban. Ha megcsal, az úgyis kiderül, akkor pedig lapát. Nem érdemel meg téged, sem te őt.

Aki szeret, az maximum ránéz egy jó vagy nem túl jó nőre, de eszébe sincs az, hogy megcsalja azt, aki a társa. Ha a Holdon van sítúrán hat évig, akkor sem.

2019. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!