Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem féltek attól, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól, hogy megcsal a párotok? Hogy megunt benneteket és új partnert fog keresni?

Figyelt kérdés
Férjem már évek óta külföldön,havonta 3 napot nagyunk együtt(max 5).Mégis bennem van a félsz,hogy megcsal.Hogy megunt már sok,sok év után.Biztos,hogy az én önbizalmam is a padlón.....
2019. nov. 13. 07:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, micsoda válaszok! Kérdező, ne hallgass rájuk! A férjedet te ismered, nem az itteni kommentelők. Nyilván megvan az oka, miért van ilyen sokat távol. Esetleg nem mehetnél te is hozzá?
2019. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A sok álszent is előkerült. Nem ismeritek a mondást, hogy ha a szex rendben van, akkor minden rendben van? És fordítva is.
2019. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kamu
2019. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu és bírtokló sem vagyoK.Csak önbizalom hiányos.Úgy érzem,ő sokkal jobb ember nálam,sokkal jobban is néz ki.....
2019. nov. 13. 13:37
 16/18 anonim ***** válasza:
És akkor hogy a fenébe lehet ezt évek óta csinálni? Mi tart vissza, hogy utána menj külföldre???
2019. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ez az életforma nem mindenkinek való. Távkapcsolatban éltem a férjemmel mielőtt össze tudtunk költözni és természetesen még akkor házasok sem voltunk. Ő külföldön élt, én még Magyarországon mert be kellett fejeznem az egyetemet. Több mint négy évig működött ez közöttünk. Havonta pár nap vagy egy hét amit együtt tudtunk tölteni. Viszont, sem önbizalomhiányos nem voltam, és azt sem gondoltam hogy úgymond jobb nálam. Bíztunk egymásban minden nap beszéltünk akár napközben is. Ez az életforma nem mindenkinek való, különösen egy önbizalomhiányos embernek nem. Aki még abban is megcsalást lát, ahol esetleg nincs. Viszont ha a férjedet is nyaggatod ezzel hogy ő jobb nálad, te nem vagy elég jó neki, akkor azért lehetséges hogy megfordul a fejében hogy más valakit keres.
2019. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én már nem, mivel már lekoppintottak, gondolom már talált helyettesítést.😀 Gyökér... Pedig az elején, hitegetett, hogy én velem ezt a kapcsolatot mennyire komolyan gondolja. Hát ennyire.
2019. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!