Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ekkora bűn volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűn volt elmenni vele csokifesztiválra?

Figyelt kérdés

Párom nem tudom eljönni velem a csokifesztiválra, mert dolgozott. Én is dolgoztam, de ott volt mellettünk. Egyik kollégám elhívott, nézzünk át munkaidőbe, ha már itt van mellettünk. Páromnak mondtam, hogy ezzel a kollégámmal elmentünk a csokifesztiválra, milyen jó volt, hoztam neki is dolgokat. Teljesen ki volt akadva, hogy ki ez az ember, minek megyek vele bárhova is, nyomul rám?? Mondom úr isten, dehogy is, egy 50 éves emberről van szó, akinek felesége, családja van, csak jó kollégák vagyunk, ennyi. Sokat segített, sokat tanultam tőle és jó a viszonyunk. Akkor se kellett volna más férfival elmennem, mert ez olyan volt mint egy randi. Igaza van? Tényleg ekkora bűn, hogy elmentem vele? Vagy ő túlozza el?


L/23


2020. febr. 22. 09:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%

Aki azt mondja, hogy ez hú de nagy vétek volt, az pontosan tisztában van vele hogy milyen szinten ösztönlények is a férfiak; teljesen mindegy hogy a kollégád az apád lehetne, és van egy saját családja, tudják, hogy ez a legkisebb mértékben sem állítaná meg a legtöbb férfit abban, hogy akarjon valamit egy csinos, fiatal nőtől.

Neked normális emberi gondolkodásod van, és tudsz úgy nézni a másik nem tagjaira, hogy ne gondolkodj el rajta, hogy meg tudnád-e szerezni őket. A férfiak többsége képtelen erre, és ezért megy a végét nem érő paranoia azon, hogy nehogy véletlenül kettesben maradjon a társuk akár 5 percre is egy másik férfival.


Mondhatod, hogy túlzok, de gondolom vegigolvastad a férfiak válaszait....

2020. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 LazyJones ***** válasza:
92%
#21 Azért az remélem, megvan, hogy én is pasi vagyok. Nem szeretem az általánosítást, nincs is igazad. Sok kretén pasas van, azt aláírom, de nőkből is legalább annyi, aki ugyanúgy benne lenne a potya nummerában.
2020. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!