Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ekkora bűn volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűn volt elmenni vele csokifesztiválra?

Figyelt kérdés

Párom nem tudom eljönni velem a csokifesztiválra, mert dolgozott. Én is dolgoztam, de ott volt mellettünk. Egyik kollégám elhívott, nézzünk át munkaidőbe, ha már itt van mellettünk. Páromnak mondtam, hogy ezzel a kollégámmal elmentünk a csokifesztiválra, milyen jó volt, hoztam neki is dolgokat. Teljesen ki volt akadva, hogy ki ez az ember, minek megyek vele bárhova is, nyomul rám?? Mondom úr isten, dehogy is, egy 50 éves emberről van szó, akinek felesége, családja van, csak jó kollégák vagyunk, ennyi. Sokat segített, sokat tanultam tőle és jó a viszonyunk. Akkor se kellett volna más férfival elmennem, mert ez olyan volt mint egy randi. Igaza van? Tényleg ekkora bűn, hogy elmentem vele? Vagy ő túlozza el?


L/23


2020. febr. 22. 09:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
A közelben lévő fesztiválra átugrani egy kollégával? Semmi baj nincs ezzel. Nevetséges, hogy emiatt berágott. A mi cégünknél simán elmennek a kollégák ebédelni, postára, pékségbe, kávézni együtt. Van olyan, hogy úgy adódik, hogy véletlenül egy férfi és egy nő kettesben megy valamelyik helyre. Soha nem volt ebből semmiféle pletyka, vagy probléma.
2020. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8%

Én leszek a fszfej, de szerintem megalázó, mikor két ember randiszituációban hetyeg egymással a párja háta mögött. Ez a kettesben kávécskázás, kettesben csokizgatás, majd utólag megmondom, hogy ja amúgy nem volt semmi, ne hidd már azt, ami első ránézésre üvölt a helyzetből egy külső megfigyelő számára és rohadt szánalmas...



Én ezeket nem tolerálom. Gusztustalan és megalázó, főleg, hogy utólag mondod meg és még áradozol is róla...

2020. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
3%
Nem túlozta el. Ahogy itt a hölgyek 99%-a a plafonon van, ha a férjük tesz hasonlót, így a férfiak részéről is érthető.
2020. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
#12-es, a munkahelyről kiugrani egy zsemléért, feladni 2 csekket a postán, vagy átugrani egy szomszédos fesztiválra, ahol kirakodóvásár van és a párodnak csokit vinni mióta számít randiszituációnak?
2020. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%

"akinek felesége, családja van"

Ez nem sok 50éves férfinál jelent sokat, ha adódott volna alkalom simán belement volna a szexbe.

2020. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 LazyJones ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem bűn, és nem is megcsalás. Aki meg ennyitől bepánikol és kiveri a frász, menjen el szakorvoshoz, mert ez a fajta féltékenység és birtoklási vágy nem egészséges!
2020. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy baj -.-
2020. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%

Én se örülnék neki, ha más pasikkal csatangolnál.

21/F

2020. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem bűn, de nyilván féltékeny a barátod.

Győzd meg, hogy nincs oka rá! Hiszen eleve el sem mesélted volna neki, nem is lepted volna meg, ha lenne alapja.

2020. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
Hiszti a semmiért. Nem tettél semmi rosszat.
2020. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!