Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapott már valaki úgy üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott már valaki úgy üzenetet, amelyben az állt, hogy megcsalják (képekkel, beszélgetéssel alátámasztva) és kiderült, hogy mégsem igaz? Vagy aki ilyenre vállalkozik az mindig igaz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 13:23
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Vele. Mondom: tagad! És most elbizonytalanítottak, hogy kamu is lehet..
2020. febr. 11. 17:02
 22/38 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen fölösleges válaszolni, te már úgyis eldöntötted, hogy megint, sokadjára is hiszel a hazug párodnak, a többedik ilyen üzenet meg úgyis csak egy rosszindulatú némber műve, a ki szét akar szedni titeket 😁 Tök logikus, többször több különböző emberektől ilyent kapni, nyilván kamu lehet. Nyugodtan higgy csak a párodnak, végül is te pazarlod el a legszebb éveidet egy gyökérre.
2020. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként volt már olyan, hogy én is küldtem ilyen üzenetet facen... Tinderen ismertem meg a pasit, aki azt állította, hogy egyedülálló, egyedül él albiban, és ismerkedni szeretne. Aztán elég gyanúsan viselkedett, úgyhogy megkerestem facen (hosszú lenne leírni, de nem volt nehéz dolgom), és ott állt feketán- fehéren, hogy menyasszonya van, együtt élnek, az esküvőt szervezik. Gondoltam rendes leszek, és szólok a csajnak, mielőtt elkötelezné magát. Elküldtem embere tinder profilját, a beszélgetéseket, amiben lazán hazudott róla. Gondolom sejted mi volt a reakciója... Nyilván egy hazug rbanc voltam, aki csak be akarja mocskolni a kedves párját, meg szét akarom szakítani őket, stb. Pár hónapra rá összeházasodtak, született is egy kislányuk. A csávót aztán láttam a városban egy cgány prostival enyelegni 🙂. Ez volt kb 2 éve, azóta természetesen el is váltak.
2020. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
83%

Na kb ezt mondtam hogy kicsi az esélye hogy manipulált kép és nem hiszem hogy a chat beszélgetést pláne ha hosszabb akkor manipulálná egy olyan ember aki a képmanipulációhoz vagy videó manipulációhoz nem ért szakmailag, mert az nagyon észrevehető lenne.


Aki meg ilyen szakmába dolgozik azok meg képen röhögnék a zaklatót ilyen kéréssel.


Ha megfenyegetnék akkor is ki tudnák cselezni az ilyen embereket. Szóval 2 opció van. Vagy igaz vagy egy ex aki a régi képeit küldözgette. Azt meg tudod szimplán csekkolni a kép adatainál. Ennyi.


Ha régi a dátum akkor kamu ha meg stimmel akkor megjósolható hogy ríni fogsz szegény hogy az édes párod valóban csal.

2020. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Tanulságos kis történet, elég hasonló szitu, meglepő módon ott is kiderült, hogy a sok gyanús esetnek volt alapja, és félrelépett a pasi.

2020. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Én kaptam a tinder profiljáról képet, instagram beszélgetésrészleteseket, és részleteket a csaj barátnőjével folytatott beszélgetésből, ahogy mondta milyen jó a szex a pasimmal..
2020. febr. 11. 18:54
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ezeket a részleteket nem írtad így csak találgatni tudtunk. Szerintem felejtős a pasi mivel ez már nem az első ilyen te mutattad neki ő tagadta de nem tudta cáfolni se. Szóval nem értem én sem miért vagy együtt vele még mindig pláne hogy régebben is küldött a csaj.


Ha meg a csaj lejárató dumával akarja megszerezni és sikerül neki akkor előbb utóbb egy újabb tinder barátnő üzeneteivel fog szembesülni ez a tinderes talom lányka.



Aki szeret és hazugság áldozata az vagy megelőz vagy bizonyít vagy ilyen helyzetbe szakít vagy kapcsolatba sem kezd addig míg le nem bukik a zaklató, mert nem akarja hogy a másik is zaklatas áldozata legyen.


Bár ilyen helyzetbe általában előbb utóbb megtudja a masik fél és két ember ha igazán szeretik egymást nem foglalkoznak a zaklatókkal és lesz*ják.


De itt nem erről van szó.


Hogy tálalta a csaj írt levelet is? A levél stílusából lehet olvasni hogy óvni akar vagy ártani.

2020. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Az előzőeket (2 volt, más-más küldte). Normális stílusban, nem ártóan.
2020. febr. 11. 19:16
 29/38 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező írtam hogy egy átlag embernek nem olyan egyszerű chat- képet manipulálnia. Ott tudnia kéne több mindent. Csak egy példát mondok a több kérdés közül pl. Betű típus.


Szerintem nem manipulált de egy módja van ezt kideríteni. A csajjal kéne találkoznod hogy mutassa meg a prodilját és az üzeneteit ha nem hiszed.


Írtam a kép manipuláció ha nem profi egy hétköznapi ember simán észre veszi.


A levél stílusából azonban több mindent ki tudsz olvasni.

2020. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
33%
Mármint amit neked címzett mert gondolom írt neked valamit hogy hé hahó vele csalja a párod vagy ilyesmi.
2020. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!