Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapott már valaki úgy üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott már valaki úgy üzenetet, amelyben az állt, hogy megcsalják (képekkel, beszélgetéssel alátámasztva) és kiderült, hogy mégsem igaz? Vagy aki ilyenre vállalkozik az mindig igaz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 13:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
39%
8-as aki ért hozzá secc perc alatt megmondja és screen printtel dokkumentálja, hogy photoshop. 😀
2020. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
20%
7-es aki szereti a masikat az leszarja az onelegult ex aljaskodasat, mert tudja hogy kicsinyes bosszubol csinalja es hiaba probalkozik az ex mindig le lesz rázva. Ennyi
2020. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek kamu és ne vegyem komolyan..
2020. febr. 11. 16:31
 14/38 anonim ***** válasza:
61%
A kép nyers adataiból annak aki privátot írt nekem. És aki photoshoppal dolgozik az egybol latja hogy manipulalt kép. Vannak szakértő szakmák ilyen téren.
2020. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező így passz! Nem hinném hogy egy átlag ember tudna ilyen képeket profin manipulálni ahhoz minimum photoshop és hozzá értő kéne. De a photoshop drága és a hozzáértő még drágább pláne hogy ilyennel képen röhögné aki ilyennel keresné meg. De ilyet egy ilyen szakmába lévő sem csinál. Én röhögve vinném be a rendőrségre az ilyet névvel együtt és a szégyentelen pénzajánlatát is kiröhögném. Szóval szerintem inkább kérdezd meg a párod ugy hogy elé teszed a küldött sz*rokat.
2020. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
Mert vagy igaz vagy egy régi ex kicsinyes bosszúja. Csekkold mikori a kép dátuma. Ennyi.
2020. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
78%
Szintén a privatosnak irom. A mappában lévő képikonra klikkelsz jobb egérgombbal tulajdonságok és megnyitja a kép adatait. Ott tudod olvasni mikor készítették a képet.
2020. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
73%
Iratkozz be egy ilyen suliba nem vagyok tanfolyam. Kérdezd meg a párod írtam!
2020. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha nem tudsz normálisan válaszolni, inkább ne írj semmit! A párom mindent tagad, és nem ez az első alkalom, hogy ilyen üzenetet kapok. Szóval nekem nem mindegy.
2020. febr. 11. 16:52
 20/38 anonim ***** válasza:
89%

"em ez az első alkalom, hogy ilyen üzenetet kapok"


És még mindig vele vagy?


Nincs több kérdésem...

2020. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!