Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapott már valaki úgy üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott már valaki úgy üzenetet, amelyben az állt, hogy megcsalják (képekkel, beszélgetéssel alátámasztva) és kiderült, hogy mégsem igaz? Vagy aki ilyenre vállalkozik az mindig igaz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 13:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Ezek igazak szoktak lenni, hisz ott vannak bizonyítékként a képek, beszélgetés screenshotok.
2020. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%

Ha alá van támasztva képekkel és screen shoottal akkor nagyrészt igaz

Vagy. A konkrétumok pl ekkor itt és itt volt ...


Ha csak rágalom az általában nem konkret adatokat ir.

2020. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Volt hogy rám írt egy buta színesbőrű csaj miszerint a párom megcsalt vele engem. De annyira hülye volt, hogy két éves képet küldött és még ő zaklatta a pasimat a baromságával még évek után is. A pasim meg már rég megmutatta hogy volt egy ilyen okos exe is és nem kell komolyan venni. Nem is érdekelt, nem tudta tönkretenni a kapcsolatunkat túl ostoba volt, bénán hazudott. Én meg letiltottam. :D
2020. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Én még ilyen formában nem, viszont volt olyan aki pl. itt írt rám, hogy tudja hogy szakítani akar velem a barátom, mert kapott tőle egy messenger üzenetet. Erre mondtam neki, hogy akkor támassza alá valami bizonyítékkal. Erre már nem tudott mit reagálni. Amúgy már szinte az első mondtatnál érződött, hogy kamu. Egyébként nem tudom mire volt jó, biztos valaki számára vicces lenne tönkretenni egy kapcsolatot. Még csak azt se tudta leírni, hogy néz ki a barátom. 😀
2020. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért, at, hogy ott vannak a bizonyítékok, meg minden és úgy is megkérdőjelezni az egészet, hogy igaz-e... Ehhez aztán tehetség kell.
2020. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

Ha vannak képek és beszélgetések, akkor hogy derülhetne ki, hogy nem igaz a dolog?!

Jól sejtem, hogy te is az a típusú ember vagy, aki akkor is a hapsijának/nőjének hisz, ha a saját szemével látja, hogy fel van szarvazva?

2020. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
10%
Lehetnek régi képek is.van olyan ex,aki másnak is megmutogatja a képeket ami az akkori párjáról van.Aztán ezt évekig megtartja valaki,és képes elküldeni,hogy szétromboljon egy kapcsolatot.Vagy féltékeny,vagy csak rosszindulatból.
2020. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
56%
Aki ért hozzá, pár perc alatt összerak egy ,,mai" képernyőfotót. Azt ír bele, amit akar.
2020. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egy chat oldalon egy pasinak álcázott csaj hisztizett hogy a páromat elcsábította és vele csaja. Küldött egy képet egy csávóról ahol tükörbe fotózta talán a hátsóját. Tudtam a stílusából hogy egy alja rosszindulatú csaj. Röhögő fejet küldött. Én meg visszaröhögve írtam neki, hogy egyedülálló vagyok. 🙂
2020. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
*vele csalja javítva
2020. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!