Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért unmatchelt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unmatchelt?

Figyelt kérdés
A sráccal kétszer találkoztunk, és le is feküdtünk. De nem csak ennyi volt az egész, egészen mély témákban is elmerültünk, és ő is mondta, hogy végre nem egy buta lánnyal beszélget.. Az első találkozó után másnap keresett is és újabb találkozót kért, ami tegnap ért véget. És bár azóta még nem beszéltünk, mégis azt éreztem, hogy azért talán valami elindult benne, mégha nem is olyan komoly ez egyelőre. És most vettem észre, hogy unmatchelt. Ennek van valami jelentősége szerintetek? Nagyon óvatos vagyok egy előző srác miatt, és semmiképp sem akarom, hogy azt érezze, hogy rátapadok, és ezért nem nagyon merek neki írni.
2020. febr. 9. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy én már az első találkozónkon elmondtam neki, hogy én inkább komoly kapcsolatra vágynék.
2020. febr. 9. 15:48
 2/6 A kérdező kommentje:
A szex tudom, hogy jó volt neki velem.
2020. febr. 9. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Tok naiv vagy :D bocs. Ha massal szexelt volna, az is jo lett volna, ez nem jelent semmit.
2020. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Vagy kamu kérdés vagy csak megdugott.

Remélem egyszerűen csak törli a Tindert, mert rád talált és kár tovább fent lennie.

2020. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki egy nőt (pl téged) a 2. randin meg tud fektetni, az nem fog nálad leragadni. Már megszervezte a következő nővel.

Ne haragudj én rám, de ti mind meg is érdemlitek ezt 😄

Ismerd be, hogy azért kedvelted meg, mert izgalmas, izgalmas, mert minden héten másik nőt csábít el

2020. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt olyan hogy első alkalommal nagyon klappol minden a sráccal, második randi pedig szerintem katasztrófa volt...szerinte király :D

egyrészt rájöttem h tök idegesítő szegény, másrészt iszonyat durva szájszaga volt. ez nyilván mindenkivel előfordulhat... de annyira kellemetlen volt, hogy engem teljesen lehozott róla, nagyon kiábránditott...

szóval nagyjából bármi lehet.... bár én akivel már találkozgatok meg még szexelek is azzal minimum facebook profilt cserélek...

2020. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!