Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Majdnem megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Majdnem megcsalt de elmondta.

Figyelt kérdés

A ferjem reszegen majdnem megcsalt. A baratja vitte bele egybol elmondta nekem, hogy mi tortent es hogy nem tortent semmi, de nagyon banja hogy majdnem. Random osszeszedtek valakiket,egy artatlan pialgatas vegen. Tudom hogy ez nem megcsalas, de ez ijesztő. Képes lenne ra hogy az osszes baratjaval megszakitsa a kapcsolatot ... mar gyereket terveztunk..

Mit tennetek? Tenyleg mas az ember ha iszik?


2020. jan. 26. 07:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ne a te fejecskeddel gondolkodj. Neki van lelkiismerete es nem hazudik nekem, ha le akarna lepni akkor megcsal a novel es nem konyorog a bocsanatomert.

Komolyan nagyon jo ez az oldal, koszonom hogy segitesz raebreszteni mennyivel undoritobb, gatlastalanabb emberek vannak a ferjemnel. Nagyon tudlak sajnalni.

2020. jan. 26. 14:42
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én megértem, hogy szomorú és feldúlt vagy, de én válaszolok az egyik kérdésedre inkább.

Nem, nem más az ember ha iszik. Az alkohol inkább előhozza az ember igazi énjét, feloldja a gátlásait. De ezt gondolom te is tudod, és átgondoltad. Egy kicsit gondolj bele.. Lehetnének neked akármilyen "barátnőid" .. ha bármelyik azt mondaná részegen, hogy csald meg a férjed, te megtennéd?? Itt nem a barátok "viszik bele a rosszba2 hiszen felnőtt emberről beszélünk.

Ha valaki akar csal, ha nem akar nem csal.

Viszont, hogy a férjed mellett szóljak pár jó szót is. Nincs, olyan, hogy "majdnem" megcsalás. Megtörtént vagy sem? Mert ahogy én kivettem a szavaidból, ő úgy döntött, hogy nem csal meg. Nem csak ez számít?

27L

2020. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg vegul. Hozza sem ért azt mondta csak a csaj nyomult ra. Megmondta hogy engem szeret es haza jott. Reggel arra keltem hogy sir es elmondta. Mar elotte ossze vesztunk mert nem akkor jott haza amikor megbeszeltuk, es visszament a baratokhoz es ez akkor tortent egy ora leforgasa alatt.

Egyebkent nem hasznalta kifogasnak az ivast, csak hogy nagyon reg ivott es tul sokat es hogy nem tudta akkor teljesen hogy hol a hatar.

Osszevagyok zavarodva es felek. De tudom hogy ritka az ilyen oszinte pasi, nem tud nekem hazudni nem birja a lelke, mindent elmond meg ha tudja is hogy mi a kovetkezmenye. Nem veletlenul szeretem. Egyebkent fiatalok vagyunk es ezek a baratok meg fiatalabbak voltak.

Nekem ez a megcsalas nagyon nagyon kenyes dolog. En sosem lennek ra kepes, eros egyeniseg vagyok a ferjem nem annyira, naiv es befolyasolhato probalok az o szemevel latni de en soha nem voltam berugva sem es nem vagyok pasi.Távol allnak tolem ezek a dolgok nagyon. Azt is tudom milyenek a mai nok, egy ferfi maskepp mukodik mint egy no.

Ketsegem nincs afelol hogy en kellek neki es mai napig szerelemmel szeret. De nagyon haragszom ra hogy hagyta hogy ilyen helyzetbe keruljon es nem gondolkozott. Ezert kuldtem el, egy felnott embernek gondolkodnia kell mielott cselekszik es mindennek megvan a kovetkezmenye.

2020. jan. 26. 19:22
 14/17 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg megfogok neki bocsajtani,mert tenyleg nem tette meg, de lesznek kikoteseim, hogy ilyen helyzetbe tobbet ne keruljon. En ugy vagyok ezzel aki ilyen szinten van hogy az utcarol kepes osszeszedni ilyen szakadt lanyokat nem az en szintem, es a ferjemnek sem az ilyen “ baratok” valok. Sokkal igenyesebb ezeknel. Ugyhogy sosem ertettem miert foglalkozik hulyegyerekekkel.

Most meg hagyom ertekelje at a dolgokat, es azt hogy es nem olyan artatlanok ezek a dolgok mint gondolja mint amikor elmegy es hogy hol is van a helye.

Bar aztmondja tudja, de szeretnem ha tenyleg tudatosulna is vele es biztonsagban erezhessem magam hogy biztos legyek kinek szulok majd gyereket.

Koszonom a segito valaszokat nektek! Tenyleg sokat segitett, igyekszem lenyugodni en is.

2020. jan. 26. 19:33
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobnám ki,de te tudod.
2020. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Tedd össze szerintem a két kezed hogy ilyen férjed van..gondolj csak bele nem terotent smemi nem is kellett volna elmondania es ilyen lelkiismerete van,szerintem ezt becsuld meg eleget szenvedett mostmar szerencsetlen,viszont az igaz hogy a barat nem viszi bele ilyenbe ha en megtudnam hogy az en ferjemet ilyenre sarkallja az allitolagos baratja akkor bosszantata engem is de ha ilyen tortenne valoszinuleg magatol tobbet nem allna szoba vele.Szoval azt a reszet szerintem nagyon beszeljetek meg de koztetek ne legyen emiatt konfliktus .Ne feledjétek egy csapat vagytok (es ezt a ferjed be is bizonyitotta az oszintesegevel)
2020. jan. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, becsüld meg ezt az embert! Elmondta neked, őszinte volt és bánja! És nem csalt meg, csak MAJDNEM! Ez fontos. Valószínűleg nagyon szeret Téged. Én nem hagynám el.
2020. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!