Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Majdnem megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Majdnem megcsalt de elmondta.

Figyelt kérdés

A ferjem reszegen majdnem megcsalt. A baratja vitte bele egybol elmondta nekem, hogy mi tortent es hogy nem tortent semmi, de nagyon banja hogy majdnem. Random osszeszedtek valakiket,egy artatlan pialgatas vegen. Tudom hogy ez nem megcsalas, de ez ijesztő. Képes lenne ra hogy az osszes baratjaval megszakitsa a kapcsolatot ... mar gyereket terveztunk..

Mit tennetek? Tenyleg mas az ember ha iszik?


2020. jan. 26. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem hagynám el. Nem tette meg, elmondta, érzi a súlyát. Bárcsak minden férfi ilyen őszinte lenne, de sajnos sokan még józanon sem tudják megnyomni a stop gombot.
2020. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen egyenes embert találtál.

Én első körben felhívnám a barátját és leereszteném rajta az összes frusztrációmat. Elvégre ő volt a helyzet forrása. Utána eltiltanám ettől az egy "baráttól" a páromat.

Fontos, hogy a többitől nem. Úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban kell más emberekkel is találkozni, kicsit kimozdulni, leereszteni. Ez csak a te javadra válik.

A párommal is éreztetném, hogy ez nagyon fájt, de örülök, hogy elmondta. Együtt elbeszélgetnénk és megkeresnénk, hogy miért volt egyáltalán esély a megcsalásra.

Ne legyenek ábrándjaid, nem a pia a probléma, az csak a kulcs volt a zárt ajtóhoz. Valami baj van a kapcsolatotokban, ami miatt más nő felé is nézett. Ezt ebben a szakaszban még meg lehet javítani.

2020. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Jelenleg szet mentunk egyebkent, osszepakoltatattam a cuccat es elkuldtem remenykedik hogy megbocsajtok, csak kerdem en ha megbocsajtok mi lesz a tanulsag? Akkor ennyi erovel barmikor megteheti ujra ugysincs kovetkezmenye....

A kapcsolatunkka semmi probelma , meg szexualisan sem, nagyon egymashoz valoak vagyunk. Mint irtam mar a gyerek lett volna a kovetkezo lepesunk, ugyhogy a kapcsolatunk harmonikus. VOLT mind idaig.

A problema vele van , mondta elmegy phszilogushoz is mert o ezt nem fogja fel,hogy a baratai hogy tudjak ilyen iranyba vinni mert o egyebkent nem ilyen ember es nem is erdeklik a nok es hogy ezek is ocsmanyak voltak.

Amugy azt tudni kell hogy megismerkedesunk ota o egy nagyon stresszes ember, fogcsikorgat alvas kozbe es egyeb phszihes okok ami a stresszre utal es nem tudok segiteni.

En nehez helyzetbe vagyok mert senkivel nem apolok olyan kapcsolatot akivel ezt megtudnam beszelni , tanacsot kerni.

Nagyon szeretjuk egymast de iszonyatsan felek tole en nem tudok igy elni hogy ettol feljek hogy milyen fereg baratai vannak akik nem tartjak tiszteletbe a masik kapcsolatat es beleviszik a hulyesegbe, de nem tudnek mast igy szeretni, elviselni ujra. Tenyleg nem. De a buszkesegem is fontos.... en is mondtam neki hogy tisztelem hogy megallt de ennyi, akkor sem kellett volna ilyen helyzetbe keveredni egy hazas embernek.

2020. jan. 26. 10:31
 4/17 A kérdező kommentje:
Ennek a “ baratnak” meg irni fogok de azt biztos megemlegeti. 😊 Koszi a megerositest! 😘
2020. jan. 26. 10:56
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanmár... Nem a barát tehet róla. Ez csak kifogás. Elhiszem, hogy könnyebb neked másra fogni a helyzetet, de első sorban a férjed a hibás, mindenki a saját döntéseiért felelős. Igenis van baj a kapcsolatotokban, ha ő a majdnem félrelépett. Oké, hogy nem tette meg meg elmondta, ez becsülendő, de nem olyan dolog ami miatt bárkitől is el kellene tiltani, mert senki nem állt felette pisztollyal a kezében, hogy most azonnal szedjen fel egy nőt. Én vissza fogadnám, és még a babával járó stressz előtt elmennék vele pszichológushoz, vagy párkapcsolati tanácsadásra vagy bármire, hogy a mélyére tudjatok ásni ennek a dolognak.
2020. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez a "majdnem megcsalás" ez semmi, el is mondta, nem szakító ok. Az, hogy ennyire bepiált, már sokkal nagyobb probléma.
2020. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Rockarc ***** válasza:
100%

En is azt gondolom, hogy ennel boven vannak rosszabbak, nem biztos, hogy azonnal erdemes lapatra tenni. De erdemes lenne szabalyokat lefektetni a jovo erdekeben. Eloszor is, ezt a "baratot" leepiteni. Masreszt, ha igy hat ra a pia, akkor amikor te nem vagy vele, akkor tartson merteket. Felnott ember, tudja, hogy 3 sor, vagy 6 sor utan fekszik ki. Harmadszor ez az eljarunk iszogatni nem egy csaladkompatibilis viselkedes. Ennel azert ki lehet talalni jobbat is. Ha annyira inni akar a haverral, akkor menjen at hozza, vagy o jojjon hozzatok, ne nyilvanos helyen uzzek ezt a "remek" sportot.


Ket dolgot hoznek fel a mentsegere. Nem, nem az alkohol, az sulyosbito korulmeny. Ami fontos, hogy meg ilyen allapotban is volt annyi onkontrollja, hogy a meglevo lehetoseget nem hasznalta ki. Erre szerintem kevesen kepesek, a legtobb magat husegesnek vallo ember a lehetoseg hianyaban huseges, nem azert mert meg tudna allni, ha epp ramaszna valaki. A masik szinten fontos dolog, hogy oszinten beszamolt rola, vallalva a kovetkezmenyeket. Ez szerintem ket akkor pirospont, ami igencsak hianycikk a mai vilagban.


Mivel kipakoltad a lakasbol, ebbol tudja, hogy komoly lett a szitu, szerintem tul is lottel a celon. De latva a feldultsagodat, lehet neked erre volt szukseged. Fogadd vissza es mondd meg neki, hogy nem bizol benne, de masok jobb belatasra teritettek. Lehet ujrakezdeni a kapcsolatot, de az elejetol, randik, minossegi egyuttoltott idok, hogy a bizalom ujra felepuljon. A gyerekkerdest pedig napold el. De lehet ilyen attituddel neked egy uj kapcsolat lenne a megfelelobb. A fenti plusszok miatt en azt gondolom, hogy ha nem is tokeletes embert, de egy az atlagnal boven jobb embert keszulsz kirakni az eletedbol. Te ismered, hogy milyen eselyeid vannak a tarskereses teren. Kerj tole par nap gondolkodasi idot es hasznald is ki.


43F

2020. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A rosszindulatu megjegyzesekre nem vagyok kivancsi.

En nekem a barat szo kimeriti azt hogy nem teszem a baratomat olyan helyzetbe amit TUDOM hogy banni fog hanem megvedem ezeketol!

Egyebkent nem iszik a parom, azert is rugott igy be mert egy evben egyszer ha iszik valamilyen alkalombol, tul sokat ivott, tudja hogy nagyon nagy hulyeseg volt.

Utolso koszonom az ertelmes valaszod. Orulok hogy egy ferfi irta ezt!

2020. jan. 26. 14:06
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen megkerem azokat akik nem segito szandekkal irnanak, hogy a felsorot dolgokra figyeljenek.

Ne tereljek bele a sajat sebeiket mert sosincs ket ugyan olyan helyzet.

Amit leirtam pont eleg, tisztaban vagyok a ferjemmel es a baratok viselkedesevel hogy ezt irom, es hibaztatok.Senki nem tartott pisztolyt a fejehez epp ezert kuldtem el. Mind a ketten hibásak. Ugyhogy erre a rosszindulatu fennhangra most jelen pillanatba foleg nincs szuksegem. Ha ez kene barmikor elmondanam egy “ baratnomnek” a helyzetett.

Koszonom!

2020. jan. 26. 14:13
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyan semmiség, hogy el sem kellett volna mondania. De elmondta, nem is érdekelte, hogy elveszíthet emiatt. Szerintem pont ez volt a célja, hogy végre leléphessen.
2020. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!